سيستم يكپارچه اداري

مالی، اداری، بازرگانی و فنی

تولید و عرضه محصولات نرم افزازی پارس فناوران در قالب طرح کلی سیستم های یکپارچه اطلاعات مدیریت در 5 حوزه عملیاتی تولید و تجهیزات، تأمین، فروش و درآمد، منابع انسانی و مالی با ارائه 6 سیستم یکپارچه تکمیل گردیده است.
نرم‌افزار یکپارچه اداری پارس فناوران شامل مجموعه‌ای از زیرسیستم‌های گوناگون در حوزه‌های مالی، اداری، بازرگانی و فنی است که در ادامه به آن‌ها اشاره شده است. برای آشنایی با راهکارهای خدمات طراحی سایت روی عنوان مورد نظر کلیک نمائید:
سینک سرور پارس فناوران این امکان را فراهم آورده است تا در صورتی که سازمان ها ، سیستم اتوماسیون اداری پارس فناوران را به صورت غیر متمرکز (با دیتابیس های مختلف و در نقاط جغرافیایی مختلف) پیاده سازی نموده اند، هنگام مکاتبه با یکدیگر کل مجموعه را به صورت یکپارچه دیده و از مزایای یک سازمان جامع در کنار پیاده سازی غیر متمرکز بهره مند گردند.چنین امکانی ، محدودیت ها و نواقص روش های قدیمی را پوشش داده و ارتباطی ساده ، سریع و امن را برقرار خواهد کرد.

ما به سازمان‌ها در بهینه‌کردن بهره‌وری به منظور افزایش کارآیی یاری می‌رسانیم. در طول حیات شرکت، بر روی نیازمندی‌های آشکار و پنهان بازار هدف متمرکز شده‌ایم و به این ترتیب با ارائه راهکارهای خلاق و بومی‌سازی شده، پاسخگوی مشکلات سازمان‌های ایرانی هستیم. راهکارهای ما شامل بستر ارتباطی یکپارچه اتوماسیون اداری و نیز راهکارهای برنامه‌ریزی و مدیریت منابع سازمانی در حوزه‌های منابع انسانی، مالی و لجستیک است.