سیستم بایگانی و فرم ساز

اتوماسیون خود را با توجه به نیاز‌هایتان ایجاد نمائید

با استفاده از این نرم افزار اتوماسیون خود را براحتی می‌توانید با توجه به نیاز‌هایتان ایجاد کنید. سطوح کاربری و تبادل اطلاعات بین فرم‌ها از قابلیت‌های منحصر بفرد این نرم افزار می‌باشد. امکان اسکن و بایگانی، امکان ورود اطلاعات درمحیط wysiwyg، امکان گزارش گیری پویا از فرم‌ها، امکانات اتصال به پایگاه‌های مختلف اطلاعاتی، خروجی‌های مختلف و صد‌ها قابلیت دیگر... از جمله قابلیت‌های این نرم افزار می‌باشند. این سیستم کاملا پویا بوده و برای هر سازمان و یا شرکت بزرگی قابل استفاده می‌باشد. به عنوان مثال با استفاده از این نرم افزار در حراست یک سازمـــــان می‌توان با توجه به داده‌های ورودی به صورت هوشمند جرایم درون سازمانی را تشخیص داد.


:: امکانات سیستم بایگانی و فرم ساز

تعریف و مدیریت نامحدود فرم‌های سازمانی، امکان گروه بندی فرم‌ها، تعریف قالب برای وضعیت‌های مختلف فرم، تعریف ساختار اطلاعاتی پویا، جستجو سریع در سطح اطلاعات فرم، اعتبار سنجی ورودی‌ها، اعمال حقوق دسترسی و گزارش ساز پویا از جمله امکانات این نرم افزار می‌باشد.


:: قابلیتهای سیستم بایگانی و فرم ساز در یک نگاه

این ابزار با ارائه یک رابط کاربر وب، امکان طراحی انواع فرم‌ها را فراهم می‌سازد. در این ابزار کاربر قادر خواهد بود انواع فرم‌های دلخواه را با امکان تنظیمات گسترده برای هر فیلد اطلاعاتی تعریف نموده، قالب نمایش فرم را ایجاد و بر روی فرم ایجاد شده قبل از انتشار، مراحل را مشخص نماید. ضمن اینکه برای هر نوع فرم امکان تعیین حقوق دسترسی در سطوح متفاوت برای گروه‌های کاربری مختلف وجود دارد. در واقع یکپارچگی این ابزار امکان تعریف، مدیریت و بهینه سازی گردش فرم‌ها در بستر سازمان را فراهم می‌سازد.

بایگانی و فرم ساز