سیستم رفاه کارکنان

ارائه خدمات و دريافت اطلاعات از پرسنل

هر سازمان بنا بر اهداف تعریف شده خود، دارای مجموعه ای از خدمات قابل ارائه به کارکنان سازمانی خود می باشد. ماهیت برخی از این خدمات به گونه ای است که ارائه آن را به صورت کاملا الکترونیکی میسر می سازد. سیستم رفاه کارکنان پارس فناوران به دو گروه اصلي "سيستم هاي درون سازماني" و "سيستم هاي ارائه خدمات و دريافت اطلاعات از پرسنل و كارمندان" تقسيم مي گردد که شامل برنامه هاي رفاهي ، وامها ، کمک هزینه ها و پاداشهاي تحصيلي می باشد که در ادامه به ویژگی های شاخص و امکانات اين زیر سیستم اشاره مي گردد.

:: سرویس های عمومی مبتی بر وب

در سیستم رفاه کارکنان پارس فناوران، سرویس های عمومی مبتی بر وب از طریق سامانه ارائه خدمات یکی از اصلیترین رابطهای کاربری می‌باشد که کارکنان توسط آن می‌توانند به بخش عمده‌ای از خدمات مورد نیاز، دسترسی پیدا کنند.
این سرویس ها شامل ، سيستم اطلاع رساني و اخبار ، سيستم معرفي خدمات رفاهي و ورزشي ، سيستم مسابقات آنلاين ، سيستم معرفي زائر سراها و هتل ها ، مراكز اقامتي و تفريحي ، درخواست رزرو مراكز اقامتي ، سيستم نظرسنجي ، سيستم پيشنهادات و انتقادات ، سيستم سرگرمي مبتني بر وب ، سيستم گزارشات پرسنل در پورتال اداره و سيستم ثبت نيازهاي تفريحي و ورزشي توسط كاركنان می باشد.


:: اطلاعات پايه سیستمی

در این سیستم، پيكربندي اصلي را ، اطلاعات پايه تشكيل مي دهند . اطلاعات پايه ، شامل اطلاعاتي هستند كه هنگام پيكر بندي سيستم وارد شده و در زمانهاي بعدي مي توان از آنها استفاده نمود . مهمترين اطلاعات پايه اي كه در اين سیستم ، استفاده ميشود ، می توان به موارد زیر اشاره نمود :
تعريف مراكز اقامتي، هتل ها و زائرسراها و مهمانسرا ها ، تعريف مكان هاي فرهنگي و ورزشيتفريحي ، تعربف حداكثر مراجعه كننده براي هر دوره و هر تور ، تعريف قوانين براي هر مركز اقامتي ، تعريف تذاكرات مهم جهت مراجعه به مراكز ، تعريف دوره ها و تورها تعريف شروع دوره ها براي هر سال شمسي ، تعريف مدت هر دوره ، تعريف ظرفيت هر دوره ، تعريف تعداد دوره ها ، تعریف پرسنل رفاه و حدود دسترسی ، تعریف جوایز تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان ، تعریف اطلاعات سیستم پیام کوتاه جهت ارسال پیام های خودکار ، تعریف شعب ، تعریف کمک هزینه ها ، تعريف تذاكرات مهم جهت مراجعه به مراكز

:: گزارشات سیستم

خروجی و گزارس مالی و حسابداری در همه امور، گزارش کامل از اطلاعات کسانی که از خدمات استفاده کرده اند/ نکرده‌اند، گزارش از یک کارمند: چه خدماتی تا کنون استفاده نموده است، خروجی قابل چاپ برای ارائه به هتل و مراکز اقامتی، خروجی قابل چاپ برای تحویل به کارمند، گزارشات از تعداد افرادی که کمک هزینه دریافت نموده‌اند، گزارش مجزا از افراد برای بررسی سابقه دریافت کمک هزینه‌ها در سال‌های گذشته، گزارش از تعداد و جمع هزینه‌های این سیستم، گزارش از افرادی که از خدمات استفاده کرده‌اند / نکرده‌اند، گزارش از میزان هزینه‌ها در بازه زمانی خاص، گزارش از کسانی که از این مکان‌ها استفاده نموده‌اند، گزارشات مالی از مجموع هزینه‌های این قسمت، گزارش گیری از کلیه تسهیلات اهدا شده به کارمندان در بازه‌های زمانی و فیل‌تر گذاری و... از جمله گزارشات این سیستم هستند.