پشتیبانی

پشتیبانی یک ضرورت است، در کنارتان هستیم.

مشتری محصولات و خدمات ما عضو خانواده پارس فناوران محسوب شده، شماره مشتری دریافت می‌نماید و از مزایای بسیاری برخوردار خواهد شد. در واقع خدمات پشتیبانی یکی از مراحل اصلی چرخهٔ حیات محصولات و پل ارتباطی پایدار ما با مشتریان است. تلاش می‌کنیم با رفع مشکلات و ابهامات، شرایط لازم را برای استفادهٔ کامل‌تر شما از راهکار‌ها و امکانات نرم‌افزاری پارس فناوران فراهم کنیم. انتظارات شما پس از استفاده از خدمات و محصولات ما، تغییر می‌یابد و کار‌شناسان پشتیبانی ما آماده‌اند تا پاسخگوی این انتظارات رشد یافته باشند. اهمیت پاسخ‌گویی به مشکلات و انتظارات مشتریان به گونه‌ای‌ست که حتی در مواردی که ریشهٔ بروز مشکل وجود نقص در خارج از دایرهٔ مسئولیت‌های پارس فناوران باشد، کار‌شناس پشتیبانی موضوع را پی‌گیری و مشتری را در جریان قرار می‌دهد.

:: خدمات پورتال مشتریان

مشتری بوسیله نام کاربری و گذرواژه‌ای که پارس فناوران در هنگام عقد قرارداد در اختیارش قرارمی‌دهد، می‌تواند به روش «ورود مشتریان» به آن دسته از خدماتی که تا کنون حضورا دریافت می‌نموده دسترسی داشته باشد. این امکان به منظور راحتی و آسایش بیشتر فراهم آمده و تقریباً حضور مشتری در شرکت را غیر ضروری می‌نماید.


:: ثبت شکایات، پیشنهادات و انتقادات

نظر به پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت رسیدگی به شکایات مشتریان بر مبنای استاندارد ISO 10002 شرکت پارس فناوران آمادگی خود را جهت دریافت ، رسیدگی و پاسخگویی به پیشنهادات و شکایات شما مشتری محترم از طریق شماره تماسهای شرکت تحت عنوان صدای مشتری و یا از طریق سامانه مشتریان اعلام می دارد . همچنین می‌توانید با دریافت و تکمیل فرم های زیر به صورت حضوری در محل شرکت اقدام به پیگیری پیشنهادات، انتقادات و شکایات خود نمائید.
در اینجا هیچ نیازی به توسعه و آزمایش نرم افزار تحت وب بر روی تمام نسخه های سیستم عامل و تنظیمات موجود نیست. این باعث می شود توسعه و عیب یابی بسیار ساده تر شود و برای برنامه های کاربردی وب که از تست Flash End Front و عیب یابی حتی ساده تر استفاده می کنند.

:: ورود مشتریان

جهت ورود به محدوده پشتیبانی از طریق «ورود مشتریان» اقدام نمائید.