طراحی سایت آژانس های مسافرتی

طراحی خدمات آژانس های مسافرتی بصورت آنلاین .

با پیشرفت تکنولوژی گردشگران برای آگاهی از مقاصد گردشگری خود و وضعیت آن‌ها از تکنولوژی‌های اطلاعاتی و ارتباطی استفاده نموده و در چارچوب انگیزه‌های خود به انتخاب مقاصد اقدام می‌نمایند.
در این میان آژانس‌های مسافرتی با استفاده از اینترنت در عرصه طرح‌های تخصصی گردشگری و در چارچوب شناخت زمان تعطیلات به همراه پاسخگویی به نیازهای گردشگران در مقاصد مختلف نقش اساسی دارند. اولین قدم برای ارائه این خدمات به صورت مفید طراحی سایت متناسب با خواسته‌های این مراکز می‌باشد که پارس فناوران با بررسی نیاز های مشتریان قبلی خود اقدام به تهیه بهترین راهکار طراحی سایت آژانس های مسافرتی نموده است. راه کاری که پاسخگوی تمام نیاز های این مراکز می باشد.


:: مهمترین انگیزه طراحی سایت آژانس های مسافرتی

در راستای اهداف توسعه صنعت گردشگری اصلیترین و مهم‌ترین انگیزه متقاضیان طراحی سایت آژانس‌های مسافرتی ، معرفی مرکز و ارائه خدمات به صورت آنلاین بمنظور افزایش بهره وری می‌باشد. از این رو در طراحی اینگونه سایت‌ها سعی بر آن خواهد بود که با آنالیز و تحلیل فرآیند‌های داخلی نیز به بهترین نتیجه در اجرای راهکار طراحی سایت آژانس‌های مسافرتی برسیم.


:: نیل به اهداف تجاری

اینترنت راهنمای خوبی برای گردشگران است. گردشگری اینترنتی امکانات اجرایی خوبی نظیر رزرواسیون اینترنتی هتل‌ها و مراکز اقامتی را فراهم می‌کند. بدین ترتیب این امکان به مشتریان داده می‌شود تا به طور مستقیم نسبت به تهیه بلیط خود افدام نمایند.


:: ایجاد ارتباط میان آژانس و مراکز اقامتی

ایجاد ارتباط میان سیستمهای پیشرفته و مدیریت هتل با سیستم های آژانس‌های هواپیمایی از اقدامات مهمی در این راستاست که توسط پارس فناوران پیاده سازی می‌گردد.


:: مدیریت روال گردش اطلاعات در نظام هتلداری

ایجاد ارتباط میان سیستمهای مراکز اقامتی با سیستم های آژانس‌های هواپیمایی از اقدامات مهمی در این راستاست که توسط پارس فناوران پیاده سازی می‌گردد.


:: بهره گیری از اصول روان‌شناسی

در طراحی وب سایت شما، در کنار کار‌شناسان فنی خلاق و با تجربه از توصیه‌های روانشاسی در نحوه تامین محتوا، ساختار وب سایت و رنگهای مورد استفاده بهره خواهیم برد تا مرکز شما به بهترین نحو ممکن و با روش‌های نوین خود را معرفی کند.