طراحی سایت مراکز آموزشی

در راستای هوشمندسازی مراکز

قرن ۲۱ به سمتی می‌رود که اکثر مشاغل به دانش و مهارتهای رایانه‌اى نیاز خواهند داشت. ورود به این عرصه به نوع جدیدی از آموزش نیاز دارد که با آموزش سنتی کنونی بخصوص آنچه هم اکنون در مراکز آموزشی ایران در جریان است همخوانی ندارد.
پارس فناوران با بررسی نیازهای این مراکز از جمله طراحی سایت مدارس، طراحی سایت دانشگاه، طراحی سایت آموزشگاه و برگزار کنندگان دوره‌های آمادگی کنکور ، راه کارهای جامعی از قبیل معرفی مرکز، معرفی مدیران و اساتید، دوره‌های آموزشی، سرفصل‌های هر دوره، معرفی دانشجویان موفق، کارنامه آنلاین، اطلاعیه و اخبار، شهریه و ثبت نام اینترنتی، مشاوره تحصیلی، سمینار و همایش، بانک مقالات، کتابخانه الکترونیک و ... را برای راه اندازی وب سایت این گونه مراکز ارائه می‌دهد.
راهکار طراحی سایت مراکز آموزشی بر دو ستون سیستم مدیریت اطلاع رسانی هوشمند و مدیریت اجراء و آموزشی هوشمند سازی استوار می‌باشد.


:: مهمترین انگیزه طراحی سایت مراکز آموزشی

در راستای اهداف هوشمند سازی مراکز آموزشی اصلیترین و مهم‌ترین انگیزه متقاضیان طراحی سایت مراکز آموزشی استمرار فرایند یادگیری در خارج از مرکز و اطلاع رسانی پیرامون مرکز می‌باشد. از این رو در طراحی اینگونه سایت‌ها سعی بر آن خواهد بود که با آنالیز و تحلیل فرآیند‌ها به بهترین نتیجه در اجرای راهکار طراحی سایت مراکز آموزشی برسیم.


:: نیل به اهداف هوشمند سازی مراکز

در راستای هدف هوشمند سازی مراکز، استفاده سهل و آسان از فناوری اطلاعات به منظور توزیع خدمات از جمله مزایای طراحی سایت‌های هوشمند سازی مراکز آموزشی توسط پارس فناوران می‌باشد. شیوه‌ای جدید که به منظور استفاده از فناوری جدید می‌باشد و به افراد تسهیلات لازم جهت دسترسی مناسب به اطلاعات و خدمات، اصلاح کیفیت خدمات و ارائه فرصتهای گسترده‌تر را اعطا می‌کند.


:: استمرار فرايند يادگيري افراد در خارج از مرکز

ایجاد محیطی پویا و جذاب برای شکوفایی کامل استعداد‌ها و بروز خلاقیت‌های فردی و جمعی
افزایش حضور، پشتیبانی و مشارکت گروه‌های ذینفع در فرایند یادگیری
همراه نمودن کادر آموزشی با روند‌های نوین آموزشی مبتنی بر نیازمندی‌های جامعه دانش بنیان
ایجاد محیطی مناسب جهت ارزیابی‌های مستمر و متناسب با استعداد و پیشرفت
توسعه مهارت‌های ادراکی، کلامی، اجتماعی، حرفه‌ای و تخصصی افراد
تربیت فاخر برای ورود به میدان‌های بین المللی با تکیه بر هویت ایرانی - اسلامی


:: بهره گیری از اصول روان‌شناسی

در طراحی وب سایت شما، در کنار کار‌شناسان فنی خلاق و با تجربه از توصیه‌های روانشاسی در نحوه تامین محتوا، ساختار وب سایت و رنگهای مورد استفاده بهره خواهیم برد تا مرکز آموزشی شما به بهترین نحو ممکن و با روش‌های نوین خدمات خود را معرفی کند.


:: میزبانی

اغلب شرکتهای طراحی سایت بدلیل مشکلات میزبانی از ارائه خدمات میزبانی خودداری می‌کنند. به همین دلیل مشتری در زمان برخورد با خطا جهت اطلاع رسانی و رفع خطا سردرگم شده و نمی‌داند که مشکل از میزبان است یا طراح سایت. حال اینکه پارس فناوران با آگاهی از این امر مهم با هدف پشتیبانی بهتر و سریع‌تر به صورت رایگان میزبانی وب سایت شما را بعهده خواهد گرفت.