طراحی سایت دیگر تخصص ها

راهکار های جامع طراحی سایت

طراحی و در حقیقت «توسعه سطح کاربر» برای وب‌سایتی که قرار است محتوایش را کاربران غیر حرفه‌ای ویرایش کنند، چیزی بیش از یک وب‌سایت عادی است. این روز‌ها بیشتر مشتریان می‌خواهند توانایی مدیریت محتوای خودشان را داشته باشند. بنابراین بدلیل هزینه های کمتر شرکت طراح، اقلب طراحی‌هایشان در حد قالب‌هایی مثل CMS برای نرم افزارهای متن باز باقی مانده است.
پارس فناوران در طراحی سایت‌های مشتریان خود از یک سیسنم متن باز و یا آماده هرگز استفاده نمی‌کند و این بزرگ‌ترین مزیت برای پشتیبانی و داشتن وب سایتهای حرفه‌ای و ماندگار است. ما با بهره گیری از مجرب‌ترین تیم‌های تخصصی سایت شما را به گونه‌ای طراحی می‌کنیم که در کنار رعایت تمامی استاندارد‌ها و الگوریتم‌های بهینه سازی در موتورهای جستجو، از ظاهری زیبا و کاربری بالا برای سایتتان برخوردار باشید.


:: مهمترین انگیزه

طراحی سایت ها بنا بر خدماتی که شرکت ها عرضه میکنند، از نظر بخش ها و محتویات با یکدیگر تفاوت دارند. در هر صورت اگر طراحی وب سایت و بهینه سازی آن به گونه ای باشد که بتواند بهتر و واضح تر آن شرکت را معرفی کند، آنگاه آن شرکت از شانس بیشتری برای جذب مخاطب برخوردار است.


:: اصول طراحی سایت پارس فناورانی

- بررسی نوع نیاز مشتری با در نظر گرفتن فعالیت، خدمات و محصولات و ارائه بهترین پیشنهاد
- تهیه و تدوین ساختار وب سایت بر پایه استاندارد GFO
- طراحی قالب گرافیکی بسیار زیبا و جذاب
- ورود محتوی و تشکیل صفحات در کمترین حجم ممکن و بر اساس الگوریتم گوگل
- تامین امنیت بالا در ساختار برنامه نویسی و طراحی (معماری چند لایه)
- قابلیت انعطاف و توسعه پذیری


:: قابلیت ها

مدیریت قوی و انعطاف پذیر - رابط کاربری گویا و ساده - تامین امنیت مطلوب - پیاده سازی بر اساس مدلهای MVC - امکان توسعه بر اساس نیاز سازمان - کارایی مطلوب در حجم وسیع کاربران - سیستم مبتنی بر وب واقعی - پیاده سازی تحت وب با Ajax - بی‌نیاز از هرگونه برنامه جانبی و ActiveX - پیروی از جدید‌ترین استانداردهای طراحی وب - برنامه پشتیبانی منحصر بفرد و ...


:: استانداردهای طراحی سایت

مطابقت با استاندارد‌ها، استفاده از وب را برای افراد با نیازهای خاص ساده‌تر می‌کند.همواره دلایل مفیدی برای توسعه دهندگان وب وجود دارد که با استانداردهای وب هماهنگ باشند. برای نمونه موتورهای جستجو می‌توانند کار فهرست کردن سایت‌ها را بهتر انجام دهند. استفاده از کدهای مختص یک مرورگر اغلب کار طراحی یک صفحه را دوبرابر یا سه برابر می‌کند. و زمانی که رسانه جدیدی مطرح می‌شود برای مطلوب شدن سایت کار زیادی باقی می‌گذارد. این وضعیت بدون مفهوم هدایت استانداردهای وب فقط وخیم‌تر خواهد شد.


:: اعتبار سنجی ها

یکی دیگر از استانداردهای مهم در طراحی سایت Validation‌ها هستند. استانداردی که درصورت رعایت نکردن باعث می‌شود که صفحه ها بر روی مرورگرهای مختلف نمایش‌های مختلفی داشته باشند و یا اینکه به درستی نشان داده نشوند.
به عنوان توسعه دهنده صفحات وب، ما دائما سعی می‌کنیم که مشکل ناسازگاری و تناقض بین تفاسیر صفحات با مرورگرهای مختلف و نسخه‌های مختلف مرورگر را مشخص و در طراحی سایت، آن‌ها را رفع کنیم. سایتی که برای همه مردم در تمام مرورگر‌ها قابل دسترس باشد. ایده‌ای مهم که پشت سر تعداد زیادی از استانداردهای وب، خصوصا HTML است.
دلایلی که ما ارائه کردیم باید به شما، انگیزه زیادی برای انتخاب یک شرکت مناسب داده باشد، استفاده از استاندارد‌ها امر مهمی برای تقویت موقعیت تجاری شما خواهد بود.