طراحی سایت مجله و نشریات

راه کار جامع طراحی سایت مجلات و نشریات

راه کارهای جامع طراحی سایت مجلات و نشریات (تحریریه الکترونیکی) بمنظور ایجاد سامانه‌ای جامع برای ساخت، طراحی و مدیریت خبری و خبرگزاری‌های اینترنتی می‌باشد که با انعطاف پذیری بسیار بالا و ساختار و پیکربندی چند لایه امکان توسعه و مدیریت بخشهای مختلف را بصورتی پیشرفته فراهم می‌نماید.
یکی از این قابلیت‌ها، انعطاف پذیری بسیار بالا و انطباق کامل با نیازهای مشتری است بگونه‌ای که کلیه امکانات و ویژگیهای خبری قابل ویژه سازی و اختصاصی سازی بوده و نوع ارائه و گردش اخبار و امکانات کاملا متناسب با نیازهای مشتری ویژه سازی می‌گردد. با راه اندازی وب سایت مجله و نشریه و یا تحریریه الکترونیکی خود عناوین مجله را روی وب سایت قرار داده، مقالات و اخبار را دسته بندی و به صورت آنلاین ارائه دهید، عضوگیری کنید و برخی مطالب را تنها در دسترس اعضاء قرار دهید، به صورت آنلاین مشترک بگیرید، نظر سنجی کنید و همچنین امکاناتی از قبیل مقالات سردبیر، شناسنامه نشریه، پذیرش آگهی، آرشیو مجله، اخبار و... را در دسترس کاربران قرار دهید.


:: مهمترین انگیزه طراحی سایت مجلات و نشریات

مهم‌ترین انگیزه متقاضیان طراحی سایت مجلات و نشریات ، اطلاع رسانی به صورت آنلاین می‌باشد. از این رو در طراحی اینگونه سایت‌ها سعی بر آن خواهد بود که به بهترین نتیجه در اجرای راهکار طراحی سایت مجلات نشریات و خبرگزاری ها برسیم.


:: برخی از امکانات

تعیین می‌زکارهای ویژه مدیران، پرسنل، دبیر، سردبیر، ویراستار، روزنامه نگار و خبرنگار، تولید و ارسال خبر به صورتهای متنوع، امکان تعریف و تعیین نوع خبر و موضوع خبر، دسته بندی پیشرفته اخبار و گروههای خبری، امکان تعریف و تعیین موضوعات متنوع خبری، امکان الصاق عکس به خبر، امکان الصاق آلبوم‌های متنوع تصویری به خبر‌ها، امکان الصاق فایلهای رسانه‌ای نظیر فیلم و فلش Flash به خبر، تعیین عنوان، خلاصه خبر، ادامه خبر و کلمات کلیدی برای خبر، ثبت و نمایش تاریخ انتشار خبر، امکان نمایش اخبار مرتبط برای خبر‌ها، قرار دادن نظرسنجی و جمع آوری نظرات مخاطبین، امکان شکل دهی و قالب دهی متن بدنه خبر، درج رسانه (عکس، صدا، فیلم و فلش)، پیوند و انواع سرتی‌تر توسط ویرایشگر آنلاین ساده و پیشرفته، مدیریت منو‌ها و صفحات ثابت، ورود محتوی روزانه، نمایش مطالب به صورت گذرنده، نمایش مطالب به صورت متحرک (Ajax)، مدیریت نظرات، ثبت نام در سایت، مدیریت کاربران، فرم ساز، تبلیغات در سایت، مناسبات، آب و هوا، اوقات شرعی، نظرسنجی، مسابقه، گالری تصاویر، خروجی RSS، RSS خوان، مقالات، مدیریت بازدید‌ها، ثبت خطا‌ها و وقایع سایت، فشرده ساز صفحات برای Load سریع، بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو، استفاده از SEO و لینک‌های مجازی، جستجوی ساده، جستجوی پیشرفته، آرشیو موضوعی و پشرفته، اعلام آخرین بروز رسانی، انجام تنظیمات چیدمان سایت، امکان تعریف مجوزهای دسترسی، تعریف گروه کاربری با دسترسی متفاوت، درج و ویرایش مطلب، تنظیم چیدمان تعداد مطلب در سطر و ستون، بهینه ساز تصاویر برای حجم تصاویر، استفاده از cache کننده صفحات، مدیریت قالب سایت توسط مدیر سایت، مدیریت CSS‌های قالب‌ها، مدیریت پشتیبانی و تماس با ما، نقشه سایت، چند زبانه بودن، لینکستان، مدیریت خبرنامه و ارسال ایمیل گروهی، تعیین می‌زکارهای ویژه مدیران، پرسنل، دبیر، سردبیر، ویراستار، روزنامه نگار و خبرنگار و....


:: مهمترین ویژگی ها

در عصر حاضر كه دوره پيشرفت سرسام آور فناوري خصوصا فناوري‌هاي اطلاعاتي و ارتباطي است كمتر حرفه‌اي را مي بينيم كه فناوري رنگ تازه اي به آن نداده يا تغيير و تحول در آن ايجاد نكرده باشد. از این رو سایت های مجلات ، نشریات و خبرگزاری ها در عرصه اطلاع رسانی و فرهنگ سازی پیرامون فعالیت خود نقش بسزایی دارند.


:: میزبانی

اغلب شرکتهای طراحی سایت بدلیل مشکلات میزبانی از ارائه خدمات میزبانی خودداری می‌کنند. به همین دلیل مشتری در زمان برخورد با خطا جهت اطلاع رسانی و رفع خطا سردرگم شده و نمی‌داند که مشکل از میزبان است یا طراح سایت. حال اینکه پارس فناوران با آگاهی از این امر مهم با هدف پشتیبانی بهتر و سریع‌تر به صورت رایگان میزبانی وب سایت های طراحی شده توسط تیم طراحی این شرکت را بعهده خواهد گرفت.