طراحی سایت صنعتی

كارخانجات، واحد های تولیدی و خدماتی

وب سایت‌ها در حال از بین بردن قوانین رقابت صنعتی متداول در کشور هستند. فرآیند جهانی شدن باعث تشویق فعالیتهای با ارزش افزوده بالا‌تر و بکارگیری تکنولوژیهای بر‌تر می‌باشد. خلق و ایجاد صنایع کاملا جدید نیازمند بکارگیری تکنولوژی‌های نو بر پایه علمی قوی می‌باشد. از این رو شناساندن هرچه بیشتر فناوری اطلاعات به صنعتگران و نیازهای صنعت به متخصصان فناوری اطلاعات، کشور را به انتقال از مدل تعاونی قرن بیستم به سمت فرهنگ مبتنی بر دانش سوق می‌دهد. طراحی سایت صنعتی از حساسیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد؛ چرا که کوتاهی در نوع طراحی سایت صنعتی می‌تواند بازاریابی اینترنتی یک کارخانه یا واحد تولیدی را به طور کامل مختل کند و در نقطه مقابل با یک طراحی سایت صنعتی حرفه‌ای می‌توان گام بسیار موثر در امر بازاریابی را برای یک سایت صنعتی به نتیجه رساند.
پارس فناوران با بررسی نیازهای شرکت های صنعتی جهت راه اندازی سایت، راهکاری جامعی را در اختیار این شرکت ها قرار می دهد که در ادامه به مزایا و ویژگی های این راهکار جامع پرداخته شده است.


:: مهمترین انگیزه طراحی سایت صنعتی

اصلی ترین و شاید مهمترین انگیزه متقاضیان طراحی سایت صنعتی اطلاع رسانی و افزایش بهره وری پیرامون شرکت متبوعه می باشد. از این رو در طراحی سایت های صنعتی سعی بر آن خواهد بود که با آنالیز رقبای این شرکت ها به فرآیندهای بهتری در اجرای راهکار طراحی سایت صنعتی برسیم.


:: باشگاه مشتریان

با راه اندازی باشگاه مشتریان در واقع اقدامی مهم جهت حفظ و ارتباط دائمی با مشتریان نموده اید و با امکاناتی که در اختبارتان قرار می دهیم رضایت مشتریان را اندازه گیری و براحتی در راستای افزایش کیفیت محصولاتتان قدم بگذارید.
افزایش سهم بازار و جذب مشتریان جدید کسب اطلاعات مشتریان و ایجاد یک پایگاه اطلاعاتی قوی از مشتریان، ایجاد تعلق خاطر و کمک به تقویت برند شرکت شما، حفظ و گسترش روابط مشتریان فعلی با شرکت شما ، پاداش به مشتریان وفادار و تقویت رابطه بین شرکت و مشتری ، کاهش هزینه‌های ارتباطات و تبلیغات با تمرکز بر مشتریان شناخته شده و کاهش تاثیرگذاری رقبا روی مشتریان ، ایجاد تصویر مثبت از شرکت شما نزد مشتریان و طراحی و خلق خدمات و محصولات با توجه به نیازهای مشتریان از جمله مزیت های طراحی باشگاه امشتریان سایت صنعتی محسوب می گردد.


:: رونق بخشیدن به کسب و کار

در کنار طراحی سایت شرکت شما، با بالابردن رتبه شما در موتورهای جستجو و افزایش ترافیک هدفمند به شما کمک می‌کنیم مشتریان جدید شما را براحتی پیدا کنند.


:: بهره گیری از اصول روان‌شناسی

در طراحی وب سایت شما، در کنار کار‌شناسان فنی خلاق و با تجربه از توصیه‌های روانشاسی در نحوه تامین محتوا، ساختار وب سایت و رنگهای مورد استفاده بهره خواهیم برد تا شرکت شما به بهترین نحو ممکن و با روش‌های نوین تجارت معرفی گردد.


:: صدور مجوز فعالیت وب سایت

ما پس از تکمیل طراحی سایت و با هماهنگی مدیر سایت در راستای آیین نامه ساماندهی فعالیت پایگاههای اطلاع رسانی در دی ماه سال ۱۳۸۵ مجور فعالیت وب سایت را از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر می‌نمائیم.