طراحی سایت هتل‌ ها و مراکز اقامتی

در راستای هوشمندسازی مراکز

بر همگان آشکار است که هیچ صنعتی به اندازه صنعت گردشگری، در کشوری با اقلیم ایران، ارزنده و اثر بخش نیست. از این رو هتل‌ها و مراکز اقامتی نقش بسیار مهمی را در این صنعت به عهده دارند. در دنیای امروز که از آن به عصر ارتباطات و اطلاعات یاد می‌شود، هیچ صنفی بدون بهره‌برداری از فن‌آوریهای مدرن و همسو شدن با تحولات دیجیتال، نمی‌تواند راه پویایی و توسعه در اقتصاد پر رقابت محلی را بپیماید و هتل‌ها مراکز تفریحی و اقامتی نیز از این قاعده مستثنی نیست.
وب سایت‌ها به دلیل ارزش اطلاع رسانی زیادی که در بین سی و شش میلیون کاربر ایرانی دارند، فرصت خوبی برای معرفی چند رسانه‌ای قابلیتهای این مراکز است.هتل‌ها و مراکز اقامتی نیازهای متفاوتی برای راه اندازی وب سایت خود نسبت به دیگر گروه‌ها دارند. در این راستا پارس فناوران با بررسی نیازهای اولیه و تکمیلی جهت طراحی سایت این مراکز، اقدام به ارائه راهکار‌های جامعی جهت معرفی امکانات، خدمات، تور مجازی از هتل و سایر ویژگی‌های این مراکز نموده است.


:: مهمترین انگیزه طراحی سایت هتل ها و مراکز اقامتی و تفریحی

در راستای اهداف توسعه صنعت گردشگری اصلیترین و مهم‌ترین انگیزه متقاضیان طراحی سایت هتل ها و مراکز تفریحی و اقامتی، معرفی مرکز و ارائه خدمات به صورت آنلاین بمنظور افزایش بهره وری می‌باشد. از این رو در طراحی اینگونه سایت‌ها سعی بر آن خواهد بود که با آنالیز و تحلیل فرآیند‌ها به بهترین نتیجه در اجرای راهکار طراحی سایت هتل ها برسیم.


:: نیل به اهداف خدمات رسانی و حذف واسطه ها

اینترنت راهنمای آن لاین خوبی برای گردشگری است. گردشگری اینترنتی امکانات اجرایی خوبی نظیر رزرواسیون اینترنتی هتل‌ها و مراکز اقامتی را فراهم می‌کند. بدین ترتیب این امکان به مشتریان داده می‌شود تا با حذف واسطه به طور مستقیم نسبت به تهیه بلیط خود افدام نمایند. در نتیجه برجستگی نقش واسطه‌ای آزانس‌های مسافرتی در سیستمهای سنتی توزیع تغییر می‌کند. همچنین مشتریان می‌توانند از قیمت‌های ارزانتری بهره‌مند شوند و با قیمت‌های مناسب تری اقدام به ذخیره مناسب هتل کنند.


:: ایجاد ارتباط میان PMC هتل

ایجاد ارتباط میان سیستمهای پیشرفته و مدیریت هتل با سیستم های آژانس‌های هواپیمایی از اقدامات مهمی در این راستاست که توسط پارس فناوران پیاده سازی می‌گردد.


:: مدیریت روال گردش اطلاعات در نظام هتلداری

یکی از اساسی‌ترین نیازهای موجود در کشورمان در برخورد با چالشهای تکنولوژیکی ورود و فعال کردن نظامهای بهتر توزیع جهانی (S. D. G) با ورود و پیاده سازی استاندارد‌های جدید مدیریت روال گردش اطلاعات در نظام هتلداری است که سایت‌های طراحی شده برای این مراکز توسط پارس فناوران از‌ این مزایا بهره‌مند خواهند بود.


:: بهره گیری از اصول روان‌شناسی

در طراحی وب سایت شما، در کنار کار‌شناسان فنی خلاق و با تجربه از توصیه‌های روانشاسی در نحوه تامین محتوا، ساختار وب سایت و رنگهای مورد استفاده بهره خواهیم برد تا مرکز شما به بهترین نحو ممکن و با روش‌های نوین خود را معرفی کند.