طراحی سایت دایرکتوری

گسترده بفروشید و متمرکز مدیریت کنید

به وب تار نما نیز گفته می‌شود، علت این امر وجود لینک‌ها و پیوندهای متعدد بین صفحات می‌باشد و اصولا وب بر اساس لینک‌های بین صفحات تشکیل شده است. کم کم اینقدر این لینک‌ها زیاد و بی‌شمار شد که یافتن وب سایت های مورد نظر بی‌‌نهایت سخت و دشوار شدند. برخی سایت‌ها با استفاده از این خصوصیت (وجود پیوندهای بیشمار بین صفحات وب) در سایت خود مشغول ارائه دسته بندی منطقی و موضوعی در بین وب سایت‌ها شدند تا بازدیدکنندگان از سایت بتوانند با کمک این دسته بندی سایت مورد نظرشان را بیابند. امرور این سایت‌ها وب دایرکتوری نامیده می شوند؛ به عنوان مثال اگر کسی بخواهد سایت پارس فناوران را پیدا کند، وارد دایرکتوری می‌شود و از دسته سایتهای کامپیوتر و نرم افزار، دسته طراحی سایت را انتخاب نموده و سپس از بین سایتها، بر روی لینک سایت پارس فناوران کلیک می‌کند. لذا وی با سه بار کلیک ( کامپیوتر و نرم افزار> طراحی سایت> پارس فناوران ) سایت مورد نظرش را یافته است.
در این راستا پارس فناوران با بررسی نیازهای تکمیلی وب دایرکتوری‌ها اقدام به تهیه راهکاری جامع برای طراحی این گونه سایت‌ها نموده است.


:: امکانات و قابلیت ها

ایجاد دسته بندی‌های مختلف، ایجاد زیر دسته بندی (نامحدود)، مدیریت منو‌ها و صفحات، نمایش مطالب به صورت گذرنده، نمایش مطالب به صورت متحرک (Ajax)، نمایش پربازدید‌ترین‌ها، سیستم ثبت خودکار و پرداخت اینترنتی هزینه ثبت در دایرکتوری، نمایش نقشه در گوگل، مدیریت کاربران، فرم ساز، تبلیغات در سایت، مناسبات، آب و هوا، اوقات شرعی، نظرسنجی، مسابقه، مناقصات، گالری تصاویر برای هر آگهی، مدیریت بازدید‌ها، ثبت خطا‌ها و وقایع سایت، مدیریت IP‌ها و بلاکر IP‌ها، فشرده ساز صفحات برای Load سریع، بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو، استفاده از SEO و لینک‌های مجازی، زجستجوی پیشرفته، اعلام آخرین بروز رسانی، تعریف مجوزهای دسترسی، فروشگاه، مدیریت پشتیبانی و تماس با ما، مدیریت خبرنامه و ارسال SMS و....


:: امتیازات و قابلیتهای پیشرفته

از قابلیتهای مهم این سیستم می‌توان به جستجوی هوشمند و پیشرفته در سایت اشاره نمود که این امکان برای یک دایرکتوری اینترنتی بسیار حیاتی و ویژه بوده و یافتن اطلاعات را بسیار بهینه‌تر و آسان‌تر می‌نماید.


:: بالا بردن رتبه در موتورهای جستجو

یکی از موارد مهم در وب دایرکتوری‌ها داشتن رتبه بالا در موتورهای جستجو است. از این رو در طراحی سایت دایرکتوری‌ها توسط پارس فناوران اهمیت وِیژه‌ای به این مبحث داده خواهد شد. به گونه‌ای که براحتی شرکت‌ها و آگهی‌های ثبت شده در دایرکتوری در صفحات اول موتورهای جستجو نمایش داده شوند.


:: بهره گیری از اصول روان‌شناسی

در طراحی وب سایت شما، در کنار کار‌شناسان فنی خلاق و با تجربه از توصیه‌های روانشاسی در نحوه تامین محتوا، ساختار وب سایت و رنگهای مورد استفاده بهره خواهیم برد تا شرکت شما به بهترین نحو ممکن و با روش‌های نوین تجارت معرفی گردد.


:: میزبانی

اغلب شرکتهای طراحی سایت بدلیل مشکلات میزبانی از ارائه خدمات میزبانی خودداری می‌کنند. به همین دلیل مشتری در زمان برخورد با خطا جهت اطلاع رسانی و رفع خطا سردرگم شده و نمی‌داند که مشکل از میزبان است یا طراح سایت. حال اینکه پارس فناوران با آگاهی از این امر مهم با هدف پشتیبانی بهتر و سریع‌تر به صورت رایگان میزبانی وب سایت های طراحی شده توسط تیم طراحی این شرکت را بعهده خواهد گرفت.