خدمات مبتنی بر پیام کوتاه

هر آنچه با پنل پیامک قابل تصور است!

سامانه پیام کوتاه پارس فناوران نرم افزاری توانمند جهت ارسال و دریافت و پردازش پیامک (SMS) مبتی بر وب می باشد که کاربران این سامانه بدون نیاز به هیچگونه سخت افزار و تجهیزات جانبی و تنها با استفاده از اتصال به شبکه اینترنت می‌توانند از تمامی امکانات سامانه جهت اطلاع رسانی و سایر قابلیتهای ارائه شده از پیامک بهرمند گردند.
همچنین قابل توجه است که با توجه به طراحی و تولید این سامانه توسط برنامه نویسان این شرکت این امکان وجود دارد که بتوان بر اساس نیاز شرکت‌ها و سازمان‌ها تغییراتی در سامانه ایجاد و یک سامانه اختصاصی پیاده سازی نمود.


:: قابلیتهای سیستم در یک نگاه

ارسال ساده، ارسال گروهی و ارسال هوشمند به کلیه شماره ها - ارسال پیام های تبلیغاتی بر اساس پیش شماره - ارسال به صورت زمانبندی شده - ارسال منطقه ای و شهری - ارسال بر اساس شغل و صنف خاص ، شهر - گزارشگیری وضعیت دقیق ارسال ها - یادآوری سالگرد ازدواج ، تولد ، پرداخت چک و قبوض و قرار ملاقات - مسابقه ، نظر سنجی ، قرعه کشی ، رزرواسیون و نوبت دهی ، پاسخ اتوماتیک به پیام های دریافتی - دفترچه پیام شخصی - حذف شماره های تکراری در لیست ارسال - ارسال بر اساس کد پستی - منشی پیام کوتاه ( پاسخ اتوماتیک براساس متن دریافتی به پیام هایی که افراد برای شما ارسال می کنند ) - ارسال به صورت باز شده بر روی گوشی - پیام کوتاه نوبت دهی و ده ها قابلیت دیگر ...


:: ویژگی های سرویس پیام کوتاه

در واقع یک وب سرویس SMS مناسب باید دارای ویژگی هایی در نحوی استفاده و بکار گیری باشد که میتوان به مهم ترین آنها اشاره کرد :
امکان یاد گیری سریع متد ها و استفاده آسان از آنها در زبان های برنامه نویسی مختلف C# ,Java ,PHP ,Delphi و...کد ارسال پیامک
امکان استفاده رایگانسرویس پیامکمورد نظر برای برنامه نویسان و عدم دریافت هزینه برای راه اندازی...
همچنین امکان اضافه نمودن سریع سرویس پیام کوتاه به محصولات و پروژ های سورس باز و نرم افزار های مانیتورینگ اطلاعات بیشتر
توانائی به کار گیری سرویس پیام کوتاه در محصولاتی نرم افزاری که شرکت سازنده درگیر مشکلات فنی و مالی مشتریان نشود. اطلاعات بیشتر
ارائه انواع وب سرویس های SOAP و REST برای سهولت استفاده و قدرت انتخاب به برنامه نویسان...راهنمای Rest API، راهنمای وب سرویس Sopa


:: منافع استفاده از وب سرویس پیام کوتاه

راه اندازی کسب و کار در زمینه تبلیغات پیام کوتاه و ارسال انبوه پیام کوتاه می تواند یکی از منافع استفاده از API مورد نظر باشد. همچنین به کار گیری از آن در نرم افزارها و سرویس های آنلاین که نیاز است اتفاقات و سررسید ها و موعد ها و... را یادآوری نمایند چرا که پیام کوتاه , بسته ای کم هزینه و مطمئن برای رساندن پیام به دست فرد مورد نظر است.


:: ارزش های سامانه پیامک پارس فناوران

استفاده از پیام کوتاه و اضافه نمودن آن به محصول شما , می تواند یکی از ویژگی های منحصر به فرد محصول شما باشدبدون آنکه نیاز باشد وقت زیادی برای طراحی و پیاده سازی آن صرف نمائید و البته در صورت تمایل با جزئیات میزان شارژ و اعتبار مشتریان و مشکلات فنی آن درگیر شوید.
پارس فناوران آماده ارائه خدمات پشتیبانی در زمینه استفاده از وب سرویس این مجموعه در نرم افزار های سورس باز یا نرم افزارهای کاربردی و مانیتورینگ می باشد.