طراحی نرم افزارهای مبتنی بر وب

بهبود فرایند سرویس دهی و ارائه خدمات منحصر به فرد

اغلب سازمانها، مراکز و شرکتهای ایرانی در فرآیندهای داخلی خود، نیازمندیهای خاص خود را دارند که می بایست در سیستم های نرم افزاری آنها پیش بینی گردد و خرید محصولات نرم افزاری آماده بصورت بسته نرم افزاری جوابگوی نیاز آنها نیست. بدین منظور ما نیازمندیهای خاص مشتریان را در نرم افزارها بومی سازی نموده و در غالب برنامه های کاربری خاص به آنها ارائه می کنیم. نیازسنجی، تحلیل، طراحی، تولید و پیاده سازی و استقرار سامانه نرم افزاری در زمینه های مختلف، را می توان یکی از اصلی ترین فعالیت و تخصص شرکت پارس فناوران دانست.
در طراحی سایت گاهی مشتری نیازهای فراتری از یک وب سایت معمولی خواهد داشت. نیازهایی که با تلفیق فرآیندهای مختلف در وب سایت پیاده سازی و اجرا می گردد. چرا که هر مجموعه بنا بر اهداف تعریف شده خود، دارای مجموعه ای از خدمات قابل ارائه به كاركنان، مشتریان، شهروندان و شركای تجاری و سازمانی خود می باشد. ماهیت فرآیندی برخی از این خدمات به گونه ای است كه ارائه آن را به صورت كاملا الكترونیكی میسر می سازد. شناسایی این دسته از خدمات و پیاده سازی و تبدیل فرآیندهای سنتی به الكترونیكی با توجه به اینكه لزوما مراحل و فرآیندهای سنتی و الكترونیكی مطابق یكدیگر نیست از پیچیدگی خاصی برخوردار است. با توجه به این مهم پارس فناوران در طراحی اختصاصی سایت ها به کمک کارشناسات تحلیل خود به شناسایی و تشخیص این نیازها می پردازد.


:: تولید نرم افزار های کاربردی خاص به سفارش مشتری

پارس فناوران با تکیه بر تجارب حرفه ای خود در زمینه پیاده سازی و تولید نرم افزار و برنامه کاربردی در سازمانها و نهادهای بزرگ و معتبر کشور و با بهره گیری از کارشناسان خبره در امور تحلیل و طراحی سیستم و برنامه نویسی، این توانمندی را در مجموعه نرم افزاری خود ایجاد نموده است تا نسبت به اجرا و پیاده سازی برنامه های کاربردی به سفارش مشتری با استفاده از سبکهای مختلف معماری نرم افزار، در حوزه وب اقدام نماید استفاده از تکنولوژی و متدولوژی های روز دنیا در طراحی و پیاده سازی نرم افزار و همچنین بکارگیری سبکهای نوین معماری نرم افزار همواره در پروژه های نرم افزاری و تولید سامانه های اطلاعاتی پارس فناوران مدنظر بوده است.
پارس فناوران با تکیه بر سرمایه های انسانی خود آماده طراحی ، پیاده سازی و اجرای هر ایده ای در زمینه تولید نرم افزارهای کاربردی مورد نیاز سازمانها و شرکتها در حوزه وب می باشد.


:: مزایای کسب و کار چیست؟

با استفاده از برنامه های مبتنی بر وب، کاربران از طریق محیط یکنواخت – مرورگر وب به سیستم دسترسی پیدا می کنند. در حالی که تعامل کاربر با نرم افزار نیاز به بررسی کامل در مرورگرهای وب مختلف دارد. برنامه های کاربردی خودشان نیازمند این هستند تنها برای یک سیستم عامل واحد توسعه یابند.
در اینجا هیچ نیازی به توسعه و آزمایش نرم افزار تحت وب بر روی تمام نسخه های سیستم عامل و تنظیمات موجود نیست. این باعث می شود توسعه و عیب یابی بسیار ساده تر شود و برای برنامه های کاربردی وب که از تست Flash End Front و عیب یابی حتی ساده تر استفاده می کنند.


:: قابل دسترسی برای طیف وسیعی از دستگاه ها

علاوه بر اینکه قابل تنظیم برای گروه های مختلف کاربری است، می توان محتوا را برای استفاده در هر دستگاه متصل به اینترنت سفارشی کرد. این شامل مواردی مانند PDA ها، تلفن های همراه و تبلتها است.علاوه براین توانایی کاربر را برای دریافت و تعامل اطلاعات به شیوه ای مناسب گسترش می دهد. به این ترتیب، اطلاعات تا به امروز همیشه در نوک انگشتان افرادی است که به آن نیاز دارند.

نرم افزار کاربردی باید کسب و کار شما را دگرگون نمایند. ما تنها به دنبال بهتر شدن راندمان سیستم شما نیستیم. تحولی عظیم را با نرم افزار تولید شده در پارس فناوران به جای خواهیم گذاشت و شما را در پرورش ایده هایتان یاری خواهیم داد. اگر گمان می کنید ایده هایتان به پختگی لازم نرسیده اند یا در عملی بودن آنها شک دارید کارشناسان پارس فناوران در راه پالایش ایده و کاربردی کردن آن در سازمان در کنار شما هستند.