سرور اختصاصی میزبانی

تضمین کیفیت خدمات، آپ تایم، سرعت و بهره وری

پارس فناوران با بهره گیری از تجربه چندین ساله خود در امر نگهداری زیرساختهای ارتباطی، نگهداری سخت افزاری سرور‌ها، نگهداری و رفع مشکلات سیستم عامل‌ها، نگهداری برنامه‌های تحت وب، نگهداری از سرور‌های پست الکترونیک (email)، مقابله با تهدیدات امنیتی سرور‌ها و طرح ریزی طرح‌های حفاظتی، پشتیبانی نرم افزارهای کنترل پنل، اقدام به ارائه خدمات سرور اختصاصی نموده است.
پارس فناوران زیرساختهای مورد نیاز ارائه خدمات سرور‌های اختصاصی را از دیتاسنتر‌های داخل کشور تامین نموده است. دیتاسنتر‌های داخل کشور، مزایای زیادی را برای مشتریان، فراهم کرده است که از آن جمله می‌توان به سرعت دسترسی بالا در شبکه داخلی کشور، حصول امنیت بالا‌تر به ویژه برای مشتریان دولتی، دسترسی بهتر به سرور و تامین سخت افزار متناسب با نیاز مشتریان اشاره کرد.
حداقل مدت پرداخت و خرید سرورهای اختصاصی ما برای ابتدا یک ساله می‌باشد. جهت اطلاع از قیمت‌های قطعی و دریافت مشخصات بیشتر سرورهای اختصاصی ما می‌توانید در وقت اداری با شرکت تماس داشته باشید.
لازم به ذکر است که مدیریت، پشتیبانی و به روز رسانی سرور‌ها بعهده تیم پشتیبانی مجرب ما است، بنابراین از استفادهٔ بدون دردسر سرور خود لذت خواهید برد.