سیستم متمرکز آموزشگاه های زبان

براحتی مراکز و شعب خود را گسترش دهید

هر آموزشگاه بنا بر اهداف تعریف شده خود، دارای مجموعه ای از خدمات قابل ارائه به كاركنان،زبان آموزان، مدرسان و شركای خود می باشد. ماهیت فرآیندی برخی از این خدمات به گونه ای است كه ارائه آن را به صورت كاملا الكترونیكی میسر می سازد. سیستم آموزشگاهی پارس فناوران یک سیستم متمرکز و یکپارچه برای مدیریت موسسات و آموزشگاه های زبان می باشد که برای اولین بار توسط کارشناسان شرکت پارس فـناوران با هدف یکپارچه سازی و افزایش بهــره وری در آموزشـگاه ها و موسسـات زبــان به صورت کاملا بومی طراحی و پیاده سازی شده است . این نرم افزار تحت یک سیستـم یکپارچه بر پایـه وب پیاده سازی و کلیـه فرآیند ها و سطوح کاربری مدرسین ، کارکنان ، زبان آموزان و مراکز را پشتیبانی می نماید. همچنین این نرم افزار در اینترنت راه اندازی و با یک مرورگر اجرا و مانند مدل‌های پیشین برخی نرم‌افـزارها نیــازی به نصـب CD و یا بـروز رسانـی نـدارد و در هـر نقطــه‌از جهـان و در هـر زمانـی ، زبان آموزان و یا مدیران و مدرسان توسط رایانه و یا موبایل خود به آن دسترسی خواهند داشت.
این سیستم گام دیگری است که پارس فناوران به پشتوانه محصولات متنوع خود برداشته است. این نرم افزار تنها سیستم متمرکز برای موسسات و آموزشگاه های زبان می باشد که با خلق فرصت های جدید و کسب رضایت زبان آموزان، مدرسان و پرسنل به مدیران این موسسات کمک می کند تا به بهترین شکل ممکن موسسه خود را مدیریت و به بالاترین حد میزان بهره وری برسند.


:: ویژگی‌های شاخص سیستم متمرکز آموزشگاهی پارس فناوران

سیستم متمرکز آموزشگاهی پارس فناوران، مجموعه یکپارچه‌ای از راهکارهای مدیریت و کسب و کار در موسسات و آموزشگاه های زبان است که با پوشش وجوه مختلف، موسسات و آموزشگاه ها را در بالا بردن بهره‌وری، کارایی و در نتیجه سودآوری، یاری می‌کند. هر امکان ، به پشتوانه تجربه و تخصص، کارکردهای پیشرفته و کاملی را، در اختیار موسسه قرار می‌دهد که سهولت عملیات، بینش عمیق مدیریت و موفقیت آینده را فراهم می‌کند. - کمک به سیاست‌گذاری مدیران درباره روش های آموزشی
- سهولت در انجام امور و ثبت نام ها و کاهش هزینه های اداری
- ارائه اطلاعات دقیق و به موقع از وضعیت مرکز ، زبان آموزان و میزان سودآوری
- بدون نیاز به نصب هر گونه نرم افزار جانبی
- مدیریت هزینه‌ها و صرفه جویی در منابع سازمان
- حذف فعالیت‌های ثبت نام فیزیکی و ثبت اطلاعات بین واحد‌ها
- کاهش مراجعات زبان آموزان
- کاهش زمان رسیدگی به درخواست‌ها
- انعطاف‌پذیری بالا و سهولت اعمال تغییرات
- کاهش زمان تصحیح اوراق و زمان ثبت نام
- سهولت دسترسی زبان آموزان به سیستم توسط گوشی همراه و یا رایانه شخصی
- بیش از 100گزارش سیستمی برای مدیریت مجموعه
و ...

:: اطلاعات پايه و برخی از امکانات

سیستم متمرکز آموزشگاهی پارس فناوران به موسسات امکانات لازم جهت دسترسی مناسب به اطلاعات و خدمات، اصلاح کیفیت خدمات و ارائه فرصتهای گسترده‌تر را اعطا می‌کند. در ادامه به برخی از این امکانات اشاره شده است :
پنل کاربری و اختصاصی برای هر زبان آموز شامل مشاهده نمرات، ویرایش اطلاعات، ثبت نام اینترنتی ، پرداخت اینترنتی و مشاهده سوابق تحصیلی با امکان پرینت کارت کلاسی و گواهی سطح و مقطع پنل کاربری و اختصاصی برای هر کارمند و مدرس شامل ثبت فعالیت ها، ثبت مرخصی و ماموریت، پرینت لیست کلاسی امکان اختصاص کاربر جدید با تعریف سطوح دسترسی : به عنوان مثال : اپراتور مالی تعریف و مشاهده اطلاعات زبان آموزان به تفکیک لیست زبان آموزان فعال ترم جاری، انتقالی ، وقفه اجباری ، انتقالی به رده سنی بالاتر، تعیین سطح شده، وقفه غیر مجاز و مهمان. ثبت و مشاهده وضعیت نمرات با امکان ثبت گروهی و یا خودکار بر اساس سیستم تصحیح اوراق ثبت و گزارش از فیش های پرداختی و اینترنتی با امکان ویرایش یا برگشت شهریه ثبت لیست مدرسین با امکان مشاهده توانایی ها ، مشاهده فعالیت ها و ویرایش اطلاعات لیست کارکنان ، مرخصی ها و ماموریت های کارکنان لیست کلاسها با امکان ویرایش کلاس و ثبت کلاس جدید ، تعریف ساعت برگزاری کلاس ها تعریف اطلاعات سطح و مقطع بر اساس نام زبان ، نام مقطع ، نام سطح ، سطح پیش نیاز ، حداقل ظرفیت سطح و حداکثر ظرفیت سطح تعیین سطح با امکان ثبت اطلاعات فردی داوطلب ، ثبت نمرات تعیین سطح ، لیست مبالغ تعیین سطح امکان ثبت تخفیف های مختلف، انتقال زبان آموز به شعبه دیگر، بررسی وقفه های تحصیلی زبان آموز به صورت داینامیک و خودکار، گزارشات وضعیت کلاس ها شامل کلاس های تکمیل شده ، زیر حد نصاب و لغو شده، امکان تعریف زبان ها ، مقاطع و سطوح به طور مجزا، تعریف کلاس ها و زمانبندی کلاس ، گزارش از فعالیت کاربران و پرسنل، تنظیمات ترم ، تنظیمات تقویم آموزشی ، تعریف و ثبت شعبه جدید ، تنظیمات زبان های تحصیلی ، تنظیمات نحوه محاسبه نمرات، امکان تجدید نظر در ثبت نام، اطلاع رسانی از طریق پیامک، امکان اتصال به کارت ساعت، ثبت اطلاعات ترم جدید و تنظیمات ترم جاری، امکان تعریف دوره های فشرده ، کارت کلاسی زبان آموزان ، گزارش زبان آموزان بستانکار ، گزارش فیش های پرداختی، گزارش تخفیف ها، گزارش پرداخت های اینترنتی، گزارش نمرات نهایی ، گزارش وضعیت نمره ، گزارش زبان آموزان انتقالی به رده سنی بالاتر، گزارشات مدرسان ، گزارش تعیین سطح به تفکیک سهمیه، رده سنی، وضعیت پرداخت ، گزارش نتایج آزمون تعیین سطح، گزارش زمانبندی های ترم جاری، گزارش وضعیت کلاسها به تفکیک سطح و کلاسهای زیر حد نصاب، گزارش سطوح آموزشی .

موارد ذکر شده تنها گوشه ای از امکانات سیستم متمرکز آموزشگاهی پارس فناوران هستندکه با ایجاد محیطی پویا و جذاب برای شکوفایی کامل استعداد‌ها و بروز خلاقیت‌های فردی و جمعی، افزایش حضور، پشتیبانی و مشارکت گروه‌های ذینفع در فرایند یادگیری، همراه نمودن کادر آموزشی با روند‌های نوین آموزشی و ایجاد محیطی مناسب جهت ارزیابی‌های مستمر در اختیار موسسات و مراکز آموزشگاهی زبان قرار می گیرد.

:: سوالات متداول سیستم

- این سیستم تاکنون در چند مرکز آموزشی زبان راه اندازی شده است ؟
این سیستم بر روی بیش از 500 مرکز آموزشی زبان در کشور با موفقیت راه اندازی و استقرار یافته و از مهمترین این مراکز می توان به کانـون زبان ایـران و دانشکده زبان ها و ادبیات خارجی دانشگاه تهـران و موسسه علوم و فنون کیش اشاره نمود.

- آیا امکان استفاده بر روی یک مرکز تک شعبه ای وجود دارد ؟
بلی ، نسخه پایه این سیستم برای مراکز و آموزشگاه های تک شعبه ای و نسخه های بالاتر برای مراکز چند شعبه ای طراحی گردیده است که با کمترین قیمت در اختیار مشتری قرار می گیرد.

- استفاده از این سیستم نیاز به تخصص بالایی دارد ؟
خیر، مشتری بدون دانش فنی می تواند به راحتی مرکز آموزشگاهی خود را مدیریت و زبان آموزان براحتی می توانند از امکانات سیستم استفاده نمایند.

- آیا سفارشی سازی سیستم با توجه به نیاز های مشتری امکان پذیر است ؟
بلی، امکان سفارشی سازی محصول و همچنین انعطاف پذیری بسیار بالا در اعمال تنظیمات از ویژگی های منحصر بفرد این سیستم می باشد.

- سیستم صبا برای چه آموزشگاه هایی مناسب است ؟
این سیستم برای تمامی آموزشگاه های زبان قابل بهره برداری می باشد.

- مدت زمان راه اندازی سیستم در یک مرکز چقدر می باشد ؟
یک هفته کاری بعد از زمان خرید ، نرم افزار قابل بهره برداری می باشد.

- آیا امکان انتقال داده ها از سیستم های قدیمی به سیستم متمرکز آموزشگاهی پارس فناوران وجود دارد؟
بلی، انتقال داده ها از سیستم های قدیمی و یا فایل های اکسل امکان پذیر است.