حمایت از مشتریان

کسب رضایت کامل مشتری

پارس فناوران بمنظور ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، از سال ۱۳۸۹ اقدام به ایجاد واحد Customer care نموده است. با توجه به نقش انکارناپذیر رضایت مشتری در کلیه بازارهای جهانی، این واحد در کلیه شرکت‌های معتبر دنیا جهت رفع نیازهای مشتریان و برقراری ارتباط و هماهنگی آن‌ها با شرکت وجود دارد. در واقع این واحد به عنوان نماینده مشتریان عمل کرده و بر کلیه مراحل فرآیند ارائه خدمات نظارت دارد.
از‌‌ همان لحظه ابتدایی بوجود آمدن مشکل احتمالی، فعالیت بخش حامی مشتریان آغاز می‌شود و تا کسب رضایت کامل مشتری ادامه دارد تا در صورت بروز هرگونه مشکل در روند ارائه خدمات، وارد عمل شده و موانع موجود برای تحقق این امر را از میان بردارد. این واحد ملزم به پیگیری هرگونه شکایت و انتقاد بوده، اگر در هر مرحله از روابط میان مشترک و شرکت خللی ایجاد شود، این بخش با توجه به حقوق قانونی مشتریان و در چارچوب قراردادهای خود اقدام نموده و بررسی‌های لازم را در این زمینه انجام می‌دهد تا تمامی مشتریان بتوانند کیفیت بالای خدمات پارس فناوران را تجربه کنند.

:: راه‌های ارتباط با بخش حمایت از مشتریان

کلیه مشتریان محترم جهت پیگیری هرگونه مشکلات خود می‌توانند با بخش Customer care تماس گرفته و همکاران ما را در جریان مشکل خود قرار دهند. همکاران موظف هستند موارد مطرح شده را به طور دقیق بررسی کرده و در کلیه مراحل پیگیری، مشتریان را در جریان آخرین اخبار و نتایج قرار دهند.


:: ثبت شکایات، پیشنهادات و انتقادات

نظر به پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت رسیدگی به شکایات مشتریان بر مبنای استاندارد ISO 10002 شرکت پارس فناوران آمادگی خود را جهت دریافت ، رسیدگی و پاسخگویی به پیشنهادات و شکایات شما مشتری محترم از طریق شماره تماسهای شرکت تحت عنوان صدای مشتری و یا از طریق سامانه مشتریان اعلام می دارد . همچنین می‌توانید با دریافت و تکمیل فرم های زیر به صورت حضوری در محل شرکت اقدام به پیگیری پیشنهادات، انتقادات و شکایات خود نمائید.
در اینجا هیچ نیازی به توسعه و آزمایش نرم افزار تحت وب بر روی تمام نسخه های سیستم عامل و تنظیمات موجود نیست. این باعث می شود توسعه و عیب یابی بسیار ساده تر شود و برای برنامه های کاربردی وب که از تست Flash End Front و عیب یابی حتی ساده تر استفاده می کنند.