درباره پارس فناوران

می توانید به پارس فناوران به عنوان یک نگاه برتر اعتماد نمایید

شبکه پارس فناوران در سال ۱۳۸۴ با نام تجاری پارسیکو توسط جوانان با تجربه، خلاق، متعهد و متخصص ایرانی در جهت ارتقائ کسب و کار و ایجاد راههای نوین در زمینه خدمات، مشاوره و اجرا آغاز به کار نمود و در سال ۱۳۸۶ با شماره ثبت ۳۱۶۴۹۲ همگام با پیشرفت سریع در عرصه تکنولوژی فناوری اطلاعات تاسیس گردید.
با توجه به نیاز روز افزون رو به رشد ایران فعالیت‌های این واحد نیز گسترش پیدا کرد و هر روزه کار‌شناسان و متخصصان بیشتری را به خود جذب نمود. در سال ۱۳۹۲ با توجه به حفظ ارتباط دائمی با مشتریان خارج از کشور و ارائه سرویس‌های امن‌تر از لحاظ حقوقی، در جلسات‌ هشتم و نهم امور شعب و نمایندگان شرکت پارس فناوران مصوب‌ گردید شعبه‌ای در کشور امارات تاسیس گردد. از این رو در اوایل مرداد ماه ۹۲ شعبه‌ای در کشور امارات با نام تجاری «وب پرو» تاسیس گردید.
امروز پارس فناوران افتخار همکاری با ۳۰۰۰ شرکت‌ بزرگ و کوچک را در بخش‌های دولتی و خصوصی داشته و پروژه‌های متعددی را در زمینه ایجاد خدمات الکترونیک و فناوری اطلاعات و داده‌ها را برای مدیران ارشد و کارفرمایان و پیمانکاران ایجاد نموده است. پارس فناوران، موفق به تدوین راهکارهای مختلف اجرای پروژه‌های خرد و کلان شده و با دستیابی به این روش‌ها و استفاده همزمان از روش‌های علمی تمامی مراحل تحقیق را با دقت طراحی نموده و کیفیت اجرای مراحل مختلف پروژه را تحت کنترل و بررسی دائمی قرار می‌دهد.

:: چشم اندازها و ماموریت پارس فناوران

چشم‌انداز: استفاده از فناوری اطلاعات به روشی ساده‌تر، پرارزش‌تر و قابل اعتماد‌تر برای کلیه سازمان‌ها در هر ابعاد، جهت ایجاد تحول در کار و زندگی ماموریت: تلاش برای دستیابی به زندگی بهتر با ایجاد روابط برنده-برنده و التزام به صداقت و عدالت نسبت به کلیه کارکنان و مشتریان

:: اهداف اصلی پارس فناوران

هدف اصلی شرکت پارس فناوران تامین رضایت مشتری به بهترین شکل ممکن می‌باشد. در این راستا کلیه پرسنل، حداکثر تلاش ممکن را در حوزه کاری خود به این منظور ارائه خواهند نمود. کلیه همکاران ما در شرکت پارس فناوران به طور مستقیم و یا غیر مستقیم در رسیدن به این هدف سهم دارند. پارس فناوران بر آن است که به عنوان شرکت پیشرو در صنعت نرم‌افزارهای مبتنی بر وب در ایران، با بهترین کیفیت ممکن به تولید و ارائه محصول و خدمات بپردازد. پارس فناوران نیل به ایده‌آل‌ها را در هیچ زمینه‌ای غیر ممکن نمی‌داند. علاوه بر اینکه هدف پارس فناوران موفقیت چشمگیر در بازار فعالیت خود می‌باشد، هدف بسیار مهم دیگر ساخت محیطی برای رشد همکاران می‌باشد که باعث شود کلیه پرسنل از عضویت در تیم ما احساس سربلندی و افتخار نموده و با حداکثر رضایت شغلی، پارس فناوران را به عنوان خانواده دوم خود بشناسند و از همکاری با این تیم لذت ببرند.

:: ارزش ها

پایه‌های شرکت پارس فناوران بر ارزش‌هایی بنیادین بنا شده که همواره راهنمای حرکت به روش پارس فناوران است. همواره تلاش نموده‌ایم که با احساس مسئولیت در مقابل جامعه و با رعایت اصول اخلاقی کار کنیم. ما به قوانین کشور، حقوق اجتماعی و حفظ محیط زیست پایبندیم.


:: مسئولیت پذیری

در کلیه جنبه‌های کار بالا‌ترین استانداردهای اخلاقی را رعایت می‌کنیم. ما‌‌ همان کاری را که می‌گوییم انجام می‌دهیم و خودمان را در قبال تصمیمات و عملکردمان مسئول می‌دانیم.


:: مشارکت سازنده

ما تلاشی پایدار داریم برای اینکه مشارکتی پویا و تعاملی سازنده و مفید با مشتریان، شرکای تجاری، دولت، جامعه و یکدیگر داشته باشیم.


:: کار تیمی

تشویق کار تیمی در جهت دستیابی به اهداف و آرمان‌های مشترک از ویژگی‌هایمان است. ما خانواده‌ای هستیم که بالندگی خود را در ارتقای توانایی تک تک اعضایمان می‌دانیم.


:: خلاقیت و نوآوری

به دنبال موقعیت‌های جدید و راه‌حل‌های خارق‌العاده هستیم. از خلاقیت و نوآوریمان برای دستیابی به روش‌هایی استثنایی و عملی استفاده می‌کنیم. با استفاده از تجربه و اراده‌مان با چالش‌ها روبرو می‌شویم تا نتیجه مطلوبی ارائه کنیم.

:: ممتاز بودن

همواره برای تداوم در بهبود عملکردمان تلاش می‌کنیم. اشتیاق برای رسیدن به نتایج مطلوب و فرای انتظار، عامل پیشرانش ما در کار است.


:: توجه به افراد و محیط زیست

بالا‌ترین اولویت ما توجه به سلامت و امنیت کارکنان و حفظ محیط زیست است. التزام به چارچوب‌های وضع شده به این منظور از بخش‌های جدانشدنی روش کار پارس فناوران است.

:: فعالیت‌های پژوهشی

یکی از مهم‌ترین مسائل مربوط به توسعه شرکتهای دانش محور، تحقیقات و فعالیت‌های پژوهشی مستمر در راستای موضوع فعالیت آن شرکت می‌باشد. در همین راستا پارس فناوران به منظور گسترش محصولات دانایی محور و دانش بنیان، تجاری سازی دستاوردهای پژوهشی خود و نوآوری در عرصه فناوری اطلاعات با تأمین و پرداخت بخشی از هزینه‌ها و درآمدهای خود به گسترش و توسعه ساختار‌ها و زیربناهای لازم در این قلمرو نموده است. پارس فناوران با هدف گسترش محورهای پژوهشی خود اقدام به راه اندازی واحد تحقیق، توسعه و آموزش نموده است که نه تنها موجب تسریع در تحولات تکنیک‌ها، روش‌ها، محصولات و فناوریهای این حوزه می‌شود بلکه با همکاری شرکت‌ها و مراکز آموزشی اقدام به تربیت نیروهای متخصص در زمینه‌های فعالیت خود نموده است. از دست آوردهای پارس فناوران در حوزه فناوری اطلاعات می‌توان به طراحی و پیاده سازی نرم افزار اولین سخت افزار امنیتی (فایروال) در ایران اشاره نمود.

:: سرمایه‌های انسانی

با توجه به رویکردهای نوین در جهان امروز و افزایش رقابت در صنایع مختلف، دیگر زمان آن رسیده که از نیروی انسانی تعریف دیگری داشته باشیم و می‌توان گفت که نه تنها، از دیگر عوامل سازمانی همچون سرمایه و غیره، اولویت بالاتری دارد بلکه خود تعیین کننده اثر گذاری و چگونگی بهره برداری از عوامل مذکور می‌باشد، اما به طور قطع این مهم توسط نیروی انسانی دانش محور و متخصص میسر است.
سرمایه انسانی با کارائی و تخصص مناسب از جمله مهم‌ترین ارکان شبکه پارس فناوران می‌باشد که با دانش و تخصص خود می‌تواند در روند رو به رشد و ارائه خدمات ما تاثیر به سزایی داشته باشد. هم‌اینک در پارس فناوران، نیروهای فنی کارآزموده و دانش‌ آموخته‌ای گرد هم آمده‌اند که از نظر توان علمی و پشتوانهٔ دانش و تجربه یکی از زبده‌ترین تیم‌های تخصصی فنی در میان شرکت‌های فعال در بازار نرم افزاری کشور به شمار آیند.
مدیران پارس فناوران تلاش کرده‌اند تا افزون بر تربیت نیروی انسانی یادگیرنده، برای نهادینه کردن دانشی که در اختیار نیروهای انسانی قرار دارد، برنامه‌های عملی و قابل اجرایی در پیش گیرند. افزون بر این، پارس فناوران با برنامه‌ای منظم و به صورت مستمر در حال افزایش تعداد کارکنان است تا در صورت نیاز هر یک از واحد‌ها و بخش‌ها، نیروهای شایسته، علاقه‌مند و پرتلاش برای پیوستن به خانوادهٔ پارس فناوران انتخاب شوند.
ما کوشیده‌ایم برای کاری دشوار، محیطی دلپذیر، دوستانه و آرام فراهم آوریم. برنامه‌ریزی برای ارائه خدمات رفاهی در حوزه‌ منابع انسانی، تدارک سفرهای ‌جمعی و برنامه‌های ورزشی، همه در راستای همین هدف است.