:: از ابتدا تا انتهای همکاری ما با شما

پارس فناوران، فرآیندسازی انجام پروژه را یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های خود می‌داند که از یک سری فعالیت‌های سازگار بر پایه همدیگر تشکیل شده و یک فعالبت ورودی را به نتیجه‌ای هدفمند می‌رساند. پارس فناوران برای اینکه بتواند بهترین نتیجه را فرآهم کند، فرایندهای دقیقی را برای اجرای یک پروژه طراحی کرده است. بمنظور اینکه تصویر روشنی از این فرایند‌ها به دست آورید، نگاهی اجمالی به مراحل آن می‌اندازیم.


تحليل نيازها

:: تحلیل نیاز‌ها

اولین مرحله از آغاز همکاری، تحلیل نیازهای و درخواست‌های مشتری می‌باشد که در قالب یک مستند تحت عنوان پیشنهاد فنی به مشتری ارسال می‌گردد.

جمع آوري اطلاعات رقبا

:: جمع آوری اطلاعات رقبا

در این مرحله رقبای مشتری بررسی و آنالیز می‌گردند تا سیاسیت‌های راه اندازی سایت و رقابت با آن‌ها به خوبی صورت بگیرد.

عقد قرارداد با شرکت پارس فناوران

عقد قرارداد با شرکت پارس فناوران

با عقد قرارداد همکاری رسمی ما با شما آغار می‌گردد. با انواع قراردادهای پارس فناوران آشنا شوید.

طراحي گرافيک سايت

:: طراحی گرافیک سایت

در این مرحله با توجه به اطلاعات دریافتی، سلیقه مشتری و وب سایت رقبا، گرافیک متناسب با زمینه فعالیت مشتری طراحی می‌گردد و به صورت پیش نمایش جهت دریافت نظرات مشتری ارسال می‌گردد.

عکاسي

:: عکاسی

پس از تائید نهایی طرح گرافیک توسط مشتری و توسعه امکانات سایت در این مرحله جهت تامین محتوا و تکمیل سایت از محصولات مشتری عکاسی لازم صورت گرفته و مطالب و محتوای سایت ویراستاری می‌گردند.

برنامه نويسي

:: برنامه نویسی

با توجه به پیشنهاد فنی ارسالی و نظرات مشتری امکاناتی که در نرمافزار ارائه خواهد شد تحت استاندارد‌های معماری پارس فناوران در این مرحله برنامه نویسی و پیاده سازی می‌گردند.

آموزش

:: آموزش

پس از راه اندازی و استقرار، یک جلسه آموزشی برای اپراتور‌ها و مدیران سیستم را پیش رو خواهیم داشت. این جلسه آموزشی در محل مرکز آموزش پارس فناوران با گنجایش ۳۰ نفر برگزار خواهد شد.

راه اندازي

:: راه اندازی

پس از تکمیل مراحل بالا، نرم افزار سفارشی و یا وب سایت مورد نظر به صورت آزمایشی جهت مشاهده مشتری نمایش داده خواهد شد که پس از تائید نهایی مشتری به حالت پایدار استقرار خواهد یافت و مجوز صدور فعالیت از سوی وزارت ارشاد صادر خواهد شد .

استقرار نيروي متخصص

:: استقرار نیروی متخصص

در صورتیکه مشتری مایل باشد می‌تواند از امکان استقرار کار‌شناس پارس فناوران در محل شرکت خود استفاده نماید. کار‌شناس مستقر فردیست که آموزشهای لازم را جهت کاربری نرم افزار دریافت نموده و از سوی پارس فناوران پشتیبانی می‌گردد.

پشتيباني و مشاوره

:: پشتیبانی و مشاوره

پس از اتمام مراحل بالا کار‌شناسان پشتیبانی پارس فناوران همواره در طول مدت قرارداد به صورت ۲۴ ساعته از طریق محدوده پشتیبانی در کنار شما خواهند بود. همچنین مشاوران ما در طول این مدت در ساعات اداری آماده ارائه خدمات مشاوره تجارت الکترونیک به مشتری خواهند بود.

تمديد خدمات

:: تمدید خدمات

پس از اتمام قرارداد مشتری می‌تواند خدمات خود را تمدید نماید...

ادامه همکاري

:: ادامه همکاری

همکاری ما با شما ادامه خواهد داشت ...

:: در ادامه ...

Live Help
Download Catalog
Portfolio
By Pars Fanavaranمعرفی پارس فناوران به دوستان با ارسال ایمیل خبرخوان اضافه کردن به علاقه مندی ها