:: تغییر تاریخ برگزاری چهارمین همایش ملی فناوری اطلاعات و ارتباطات

مهندس علی سپهری راد ، دبیر چهارمین همایش ملی فناوری اطلاعات و ارتباطات، به وبنا گفت "پیش از این قرار بود همایش در تاریخ 23 دیماه برگزار شود اما بدلیل تقاضای جمعی از کارشناسان و دانشجویان این حوزه مبنی بر ارایه فرصت بیشتربرای ارسال مقاله به دبیرخانه همایش و پس از هماهنگی های بعمل آمده میان رییس ستاد برگزاری ، اینجانب به عنوان دبیر و جناب آقای دکتر محمودی ، رییس محترم کمیته علمی مقرر شد تاریخ برگزاری همایش حدود یک ماه به تعویق افتد تا علاقمندان بتوانند نسبت به ارسال مقالات خود اقدام نمایند."

سپهری راد ادامه داد : تلاش شده است تاریخ جدید با زمان امتحانات دانشجویان نیز تداخل نکند. وی با بیان اینکه به دلیل نو بودن موضوع همایش ، هر گونه تحقیق و پژوهش مستلزم رجوع به منابع تحقیقاتی عمیق و صرف وقت مناسب است گفت : تمدید زمان ،امکان جمع بندی مطلوب و نتیجه گیری جامع تر را در اختیار کسانی که از زمان انتشار فراخوان ، تهیه مقاله خود را آغاز کرده اند می دهد. وی گفت : بدین ترتیب 20 دی ماه به عنوان آخرین فرصت ارسال مقاله به دبیرخانه اعلام می شود.


دبیرچهارمین همایش ملی فناوری اطلاعات و ارتباطات با اعلام این که محل برگزاری همایش همچنان هتل المپیک خواهد بود گفت : اطلاعات بیشتر در سایت www.cnict.ir موجود است
By Pars Fanavaranمعرفی پارس فناوران به دوستان با ارسال ایمیل خبرخوان اضافه کردن به علاقه مندی ها