توصيه هاي جستجوگر گوگل

از آنجای که گوگل هیچ ارتباطی با هیچ بهینه کننده یا SEO ای ندارد و هیچ توصیه ای هم در این مورد نمی کند ، نکاتی را پیشنهاد می کند تا به شما کمک کند که تفاوت یک بهینه کننده ای که باعث پیشرفت سایت شما می شود و بهینه کننده ای که باعث حذف نام سایت شما از لیست موتورهای جستجو می شود را دریابید.
استفاده صحیح از گوگل و درست نویسی برای بهتر index شدن از بهترین روش های بهینه سازی موتور های جستجو است که هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت.
به خاطر داشته باشید که نتایج جستجوی گوگل شامل نتایج ارگانیک و نتایج دیگری است که به صورت تبلیغاتی و با عنوان Sponsered Links نشان داده می شود. تبلیغات در گوگل به تنهایی هیچگونه اثری بر روی حضور سایت شما در نتایج معمولی ندارد. گوگل به هیچ عنوان با دریافت پول، هیچ سایتی را در نتایج عادی جای نمی دهد. شما می توانید با استفاده از منابع مختلفی که در اینترنت وجود دارند برای بهینه سازی وبسایت و سیستم خود استفاده کنید. در وب فارسی سایت هایی همچون seomoz.ir به seoforum.ir طور تخصصی به این موضوعات می پردازد و الکتروبلاگ نیز به عنوان عضو تازه ای در این حیطه، سعی در کمک کردن به کاربران فارسی زبان برای یادگیری این اصول می کند.
بهترین زمانی که شما می توانید برای استخدام یک متخصص یا شرکت انتخاب کنید، زمانی است که قصد طراحی مجدد وبسایت و یا معرفی محصول جدید خود را داشته باشید. این باعث می شود که از همان ابتدا طراحی و برنامه ریزی شما با اصول سئو پیش برود. اگرچه ، رعایت کردن اصولی سئو، در هر زمانی می تواند به شما کمک کند.
سوالات مفیدی که می توانید از یک بهینه ساز بپرسید
آیا می توانید مثال هایی از پروژه های قبلی خود و موفقیت هایی که کسب کرده اید را به شکل یک گزارش به من بدهید؟
آیا شما از راهنمایی وب مستر های گوگل (Google Webmaster Guideline) پیروی می کنید؟
آیا شما پیشنهادی در زمینه استفاده از یک سرویس مارکتینگ آنلاین به عنوان مکملی برای بهبود نتایج من دارید؟
چه نتایجی انتظار می رود که به دست بیاید و طی چه مدتی؟ معیار شما برای سنجش موفقیت چیست؟
آیا در زمینه کاری و صنعت من تجربه ای دارید؟
آیا در زمینه کشور و فرهنگ و زبان من تجربه ای دارید؟
آیا در بهینه سازی سایت های بین المللی تجربه ای دارید؟
مهمترین تکنیک های سئو شما چیست؟
چه مدت است که در این زمینه مشغول هستید؟
نحوه ارتباط من با شما چطور است؟ از چه راه هایی؟ آیا شما گزارش نتایج را با جزییات در اختیار من قرار می دهید؟ در چه بازه زمانی؟
در صورتی که آن فرد یا شرکت به اندازه کافی به خود مطمئن باشد و بتواند کیفیت کارش را تضمین کند، تا حد بسیار زیادی می تواند با شفافیت به این سوالات پاسخ بدهد. در صورت عملکرد نامناسب ممکن است رتبه شما در نتایج مرتبط کاهش یابد و یا حتی ممکن است کلا از نتایج حذف گردد.
در نهایت هیچ کس نمی تواند گارانتی کند که شما حتما به رتبه ۱ گوگل دست پیدا می کنید. گوگل هیچ همکاری تجاری در این زمینه با کسی ندارد و در صورتی که عملکرد شما درست نباشد ، حتی اگر به طور موقت به رتبه های بالا دست یابید، آن را از دست می دهید مگر اینکه تمامی قوانین را به صورت مستمر رعایت و سایت خود را در این زمینه هر از چندگاهی بروز نمائید.

:: برو به ...

Live Help
Workflow Web Design Dedicated ServerContract Support
By Pars Fanavaranمعرفی پارس فناوران به دوستان با ارسال ایمیل خبرخوان اضافه کردن به علاقه مندی ها