:: درباره پارس فناوران از زبان پارس فناورانی ها

می‌خواهید بدانید کار کردن در بزرگ‌ترین شرکت نرم‌افزاری در حوزه طراحی سایت و پیاده سـازی نرم‌افزار‌‌هـای مبتی بر وب چه حال و هوایی دارد؟ هر چند روند رو به رشد پارس فناوران برای افراد به خوبی مشهود است و افراد خارج از شرکت می‌توانند کیفیت و ویژگی‌های فعالیت در پارس فناوران را برای خود ترسیم کنند، اینجا نقطه شروعی است که به صورت تصادفی، نظرات برخی از مدیران و کار‌شناسان پارس فناوران دربارهٔ این گروه مطرح شده است که می‌تواند مورد توجه شما قرار گیرد. با انتخاب هر پست سازمانی از نظرات پارس فناورانی‌ها آگاه شوید.


:: یدالله حاصل مهری - کارشناس و مدیر پروژه

راحت که بخوام صحبت کنم قبل از اینکه وارد پارس فناوران بشم، همیشه در محل کار در انتظار این بودم که شنبه تا پنج شنبه زود بگذره و از کار سخت و طاقت فرسا راحت بشم ولی بعد از اینکه در پارس فناوران مشغول به کار شدم با وجود کار و مسئولیت بیشتر، در انتظار این هستم که پنجشنبه و جمعه تموم بشه و برگردم سر کارم. چرا که واقعا کار کردن در این محیط برایم لذن بخش است.

:: علی کریمی - کارشناس تحلیلگر سیستم ها

در پارس فناوران آن قدر مسیر رشد برای همه باز است که افراد از پیشرفت دیگران نمی‌ترسند و مانعی برای یکدیگر ایجاد نمی‌کنند. فکر می‌کنم به عنوان فردی که تازه از دانشگاه فارغ‌التحصیل شده بود، توانستم در مدت نسبتا کوتاهی دانش و تخصصی را به‌دست آورم که شاید در شرایط دیگر باید سال‌ها در بازار بودم تا بتوانم این تجربه را کسب کنم. به نظرم این مهم‌ترین ویژگی پارس فناوران برای من بوده.

:: اکرم معیدی - کارشناس فروش

اولین نکته‌ای که به نظرم خیلی مهم است اینکه روابط بین بچه‌های شرکت بسیار صمیمی و دوستانه‌ است و در سال اخیر با سفرهای گروهی سعی شده این دوستی‌ها پررنگ‌تر شود. نکته دیگه‌ای که در مورد پارس فناوران به ذهنم می‌رسه اینکه محیط شرکت محیط سالمی است. در اینجا احساس امنیت می‌کنیم و این موفقیت بزرگی است که شامل حال همه پارس فناورانی‌ها می‌شه.

:: ندا زاهدی - کارشناس پشتیبانی

در پارس فناوران مجبور نیستی خودت را چیزی به جز آنچه که هستی نشان بدی و نقاب داشته باشی. اینجا همکارانم مثل خانواده‌ام هستند و مطمئنم که اگر مشکلی داشته باشم که روی کارم و زندگیم تأثیر بگذارد، حتی اگر مشکل غیرکاری باشد، می‌توانم روی آدم‌های این مجموعه حساب کنم چون اینجا افراد به هم توجه دارند و روابط افراد با هم مکانیکی نیست که به یکدیگر فقط به چشم ابزاری برای پیشبرد کارشان نگاه کنند.

:: مجید موسی زاده - کارشناس و برنامه نویس دات نت

مدیران و همکاران ما اینجا با اینکه همه جوان هستند، با ظرفیت بالایی کنار هم کار می‌کنند و این نگرش سالمیست که در شرکت ریشه دارد. در اینجا مدیران به شدت مخالف انجام یک فروش بزرگ یا کسب یک موقعیت کاری خوب به هر قیمت هستند. همیشه این پیش‌فرض وجود دارد که باید سالم کار کرد. این نگاه باعث می‌شود که فرد بتواند با آرامش خیال و بدون هیچ دغدغه ذهنی کار کند.

:: سعیده رفعت پناه - کارشتاس گرافیست و صفحات وب

اینجا اگر انتقاد و پیشنهادی داشته باشیم خیلی راحت می‌توانیم آن را با مدیران مطرح کنیم. بچه‌ها از مدیران دور نیستند و همیشه در اتاق مدیران باز است. در این جند سال به سختی‌ها و چالش‌های زبادی در کارم برخوردم ولی در هر کدام تجربه‌های زیادی کسب کرده‌ام. من اینجا خیلی چیز‌ها یاد گرفته‌ام، به خاطر همین است که نسبت به پارس فناوران احساس تعلق و مسئولیت دارم.

:: برو به ...

چند نکته برای نوشتن یک رزومه خوب
By Pars Fanavaranمعرفی پارس فناوران به دوستان با ارسال ایمیل خبرخوان اضافه کردن به علاقه مندی ها