:: اطلاعیه برنامه پشتیبانی و جشن نوروزی پارس فناوران

ضمن عرض تبریک پیشاپیش به مناسبت نزدیک شدن به آغاز سال جدید به همه ی شما مشتریان گرامی و اعضای خانواده پارس فناوران . بهترین ها را برای تک تک شما همراهان در سال جدید از خداوند خواستاریم و بدینوسیله اعلام می دارد این شرکت تا تاریخ ۱۴ فروردین ماه سال جدید در تعطیلات بوده و برنامه پشتیبانی در ایام نوروز را نیز به شرح زیر اعلام می دارد:

- پشتیبانی توسط نیروهای مستقر در سازمان

در ایام نوروز امسال نیز کار‌شناسان استقرار یافته پارس فناوران در محل شرکتها و سازمان ها طبق روال روزهای عادی به استثنای اول فروردین ماه در ساعات اداری در محل فوق حضور خواهند داشت. لازم به یادآوری است در صورت نیاز کارشناس در اول فروردین ماه می توانید قبل از تاریخ ۲۷ اسفند ماه  در سامانه مشتری اقدام به درخواست حضور کارشناس در این روز نمائید.

- پشتیبانی مشتریان

مشتریان محترم در ایام تعطیلات نوروز امسال نیز در صورت نیاز به پشتیبانی می توانند در تمام ساعات شبانه روز از طریق سامانه مشتریان اقدام نمایند و خدمات مورد نظر خود را دریافت نمایند.

- جشن نوروزی خانواده پارس فناوران

مراسم جشن نوروز از ساعت ۱۹ الی ۲۱ اول فروردین ماه ۱۳۹۲ در محل تالار نوید برگزار خواهد شد. مقدم مشتریان و علاقمندان به نوروز باستانی را در این جشن فرخنده گرامی می‌داریم. موجب امتنان خواهد بود مشتریان و پرسنل محترم با همراه داشتن کارت شناسایی و کارت دعوت مشارکت فرمایند.
By Pars Fanavaranمعرفی پارس فناوران به دوستان با ارسال ایمیل خبرخوان اضافه کردن به علاقه مندی ها