سیستم متمرکز آموزشگاه زبان

:: سیستم متمرکز آموزشگاه های زبان - صبا

هر آموزشگاه بنا بر اهداف تعریف شده خود، دارای مجموعه ای از خدمات قابل ارائه به كاركنان،زبان آموزان، مدرسان و شركای تجاری خود می باشد. ماهیت فرآیندی برخی از این خدمات به گونه ای است كه ارائه آن را به صورت كاملا الكترونیكی میسر می سازد. صبا یک سیستم متمرکز و یکپارچه برای مدیریت موسسات و آموزشگاه های زبان می باشد که برای اولین بار توسط کارشناسان شرکت پارس فـناوران با هدف یکپارچه سازی و افزایش بهــره وری در آموزشـگاه ها و موسسـات زبــان به صورت کاملا بومی طراحی و پیاده سازی شده است .
این نرم افزار تحت یک سیستـم یکپارچه بر پایـه وب پیاده سازی و کلیـه فرآیند ها و سطوح کاربری مدرسین ، کارکنان ، زبان آموزان و مراکز را پشتیبانی می نماید. همچنین این نرم افزار در اینترنت راه اندازی و  با یک مرورگر اجرا و مانند مدل‌های پیشین برخی نرم‌افـزارها نیــازی به نصـب  CD  و یا بـروز رسانـی نـدارد و در هـر نقطــه‌از جهـان و در هـر زمانـی ، زبان آموزان و یا مدیران و مدرسان توسط رایانه و یا موبایل خود به آن دسترسی خواهند داشت.

"صبا" گام دیگری است که پارس فناوران به پشتوانه محصولات متنوع خود برداشته است. این نرم افزار تنها سیستم متمرکز برای موسسات و آموزشگاه های زبان می باشد که با خلق فرصت های جدید و کسب رضایت زبان آموزان، مدرسان و پرسنل به مدیران این موسسات کمک می کند تا به بهترین شکل ممکن موسسه خود را مدیریت و به بالاترین حد میزان بهره وری برسند.


ویژگی‌های شاخص سیستم متمرکز صبا

صبا، مجموعه یکپارچه‌ای از راهکارهای مدیریت و کسب و کار در موسسات و آموزشگاه های زبان است که با پوشش وجوه مختلف، موسسات و آموزشگاه ها را در بالا بردن بهره‌وری، کارایی و در نتیجه سودآوری، یاری می‌کند. هر امکان ، به پشتوانه تجربه و تخصص، کارکردهای پیشرفته و کاملی را، در اختیار موسسه قرار می‌دهد که سهولت عملیات، بینش عمیق مدیریت و موفقیت آینده را فراهم می‌کند.
سیستم متمرکز آموزشگاه زبان - کمک به برقراری ارتباط مناسب با زبان آموزان و افزایش رضایت آن‌ها
- کمک به سیاست‌گذاری مدیران درباره روش های آموزشی
- سهولت در انجام امور و ثبت نام ها و کاهش هزینه های اداری
- ارائه اطلاعات دقیق و به موقع از وضعیت مرکز ، زبان آموزان و میزان سودآوری
- بدون نیاز به نصب هر گونه نرم افزار جانبی
- مدیریت هزینه‌ها و صرفه جویی در منابع سازمان
- حذف فعالیت‌های ثبت نام فیزیکی  و ثبت اطلاعات بین واحد‌ها
- کاهش مراجعات زبان آموزان
- کاهش زمان رسیدگی به درخواست‌ها
- انعطاف‌پذیری بالا و سهولت اعمال تغییرات
- کاهش زمان تصحیح اوراق  و زمان ثبت نام
- سهولت دسترسی زبان آموزان به سیستم توسط گوشی همراه و یا رایانه شخصی
- بیش از 100گزارش سیستمی برای مدیریت مجموعه
 و ...


اطلاعات پايه و برخی از امکانات

سیستم متمرکز صبا به موسسات امکانات لازم جهت دسترسی مناسب به اطلاعات و خدمات، اصلاح کیفیت خدمات و ارائه فرصتهای گسترده‌تر را اعطا می‌کند. در ادامه به برخی از این امکانات اشاره شده است :

پنل کاربری و اختصاصی برای هر زبان آموز شامل مشاهده نمرات، ویرایش اطلاعات، ثبت نام اینترنتی ، پرداخت اینترنتی و مشاهده سوابق تحصیلی با امکان پرینت کارت کلاسی  و گواهی سطح و مقطع
پنل کاربری و اختصاصی برای هر کارمند و مدرس شامل ثبت فعالیت ها، ثبت مرخصی و ماموریت، پرینت لیست کلاسی
امکان اختصاص کاربر جدید با تعریف سطوح دسترسی : به عنوان مثال : اپراتور مالی
تعریف و مشاهده اطلاعات زبان آموزان به تفکیک لیست زبان آموزان فعال ترم جاری،  انتقالی ، وقفه اجباری ،  انتقالی به رده سنی بالاتر، تعیین سطح شده، وقفه غیر مجاز و  مهمان.
ثبت و مشاهده وضعیت نمرات با امکان ثبت گروهی و  یا خودکار بر اساس سیستم تصحیح اوراق
ثبت و گزارش از فیش های پرداختی و اینترنتی با امکان ویرایش یا برگشت شهریه
ثبت لیست مدرسین با امکان مشاهده توانایی ها ، مشاهده فعالیت ها و ویرایش اطلاعات
لیست کارکنان ، مرخصی ها و ماموریت های کارکنان
لیست کلاسها با امکان ویرایش کلاس و ثبت کلاس جدید ، تعریف ساعت برگزاری کلاس ها
تعریف اطلاعات سطح و مقطع بر اساس نام زبان ، نام مقطع ، نام سطح ، سطح پیش نیاز ، حداقل ظرفیت سطح و حداکثر ظرفیت سطح
تعیین سطح با امکان ثبت اطلاعات فردی داوطلب ، ثبت نمرات تعیین سطح  ، لیست مبالغ تعیین سطح

امکان ثبت تخفیف های مختلف، انتقال زبان آموز به شعبه دیگر، بررسی وقفه های تحصیلی زبان آموز به صورت داینامیک و خودکار، گزارشات وضعیت کلاس ها شامل کلاس های تکمیل شده ، زیر حد نصاب و لغو شده، امکان تعریف زبان ها ، مقاطع و سطوح به طور مجزا، تعریف کلاس ها و زمانبندی کلاس ،  گزارش از فعالیت کاربران و پرسنل، تنظیمات ترم ، تنظیمات تقویم آموزشی ،  تعریف و ثبت شعبه جدید ، تنظیمات زبان های تحصیلی ، تنظیمات نحوه محاسبه نمرات، امکان تجدید نظر در ثبت نام، اطلاع رسانی از طریق پیامک، امکان اتصال به کارت ساعت، ثبت اطلاعات ترم  جدید و تنظیمات ترم جاری، امکان تعریف دوره های فشرده ، کارت کلاسی زبان آموزان ،  گزارش زبان آموزان بستانکار ، گزارش  فیش های پرداختی، گزارش  تخفیف ها، گزارش  پرداخت های اینترنتی، گزارش   نمرات نهایی ، گزارش وضعیت نمره ، گزارش  زبان آموزان انتقالی به رده سنی بالاتر، گزارشات مدرسان ، گزارش  تعیین سطح به تفکیک سهمیه،  رده سنی، وضعیت پرداخت ، گزارش  نتایج آزمون تعیین سطح، گزارش  زمانبندی های ترم جاری، گزارش وضعیت کلاسها به تفکیک سطح و  کلاسهای زیر حد نصاب، گزارش سطوح آموزشی .

موارد ذکر شده تنها گوشه ای از امکانات سیستم متمرکز صبا هستندکه با ایجاد محیطی پویا و جذاب برای شکوفایی کامل استعداد‌ها و بروز خلاقیت‌های فردی و جمعی، افزایش حضور، پشتیبانی و مشارکت گروه‌های ذینفع در فرایند یادگیری، همراه نمودن کادر آموزشی با روند‌های نوین آموزشی و ایجاد محیطی مناسب جهت ارزیابی‌های مستمر  در اختیار موسسات و مراکز آموزشگاهی زبان قرار می گیرد.

سوالات متداول سیستم

این سیستم تاکنون در چند مرکز آموزشی زبان راه اندازی شده است ؟
این سیستم بر روی بیش از 300 مرکز آموزشی زبان در کشور با موفقیت راه اندازی و استقرار یافته و از مهمترین این مراکز می توان به کانـون زبان ایـران و دانشکده زبان ها و ادبیات خارجی دانشگاه تهـران اشاره نمود.

:: آیا امکان استفاده بر روی یک مرکز تک شعبه ای وجود دارد ؟
بلی ، نسخه پایه این سیستم برای مراکز و آموزشگاه های تک شعبه ای و نسخه های بالاتر برای مراکز چند شعبه ای طراحی گردیده است که با کمترین قیمت در اختیار مشتری قرار می گیرد.

:: استفاده از این سیستم نیاز به تخصص بالایی دارد ؟
خیر، مشتری بدون دانش فنی می تواند به راحتی مرکز آموزشگاهی خود را مدیریت و زبان آموزان براحتی می توانند از امکانات سیستم استفاده نمایند.

:: آیا سفارشی سازی سیستم با توجه به نیاز های مشتری امکان پذیر است ؟
بلی، امکان سفارشی سازی محصول و همچنین انعطاف پذیری بسیار بالا در اعمال تنظیمات از ویژگی های منحصر بفرد این سیستم می باشد.

:: سیستم صبا برای چه آموزشگاه هایی مناسب است ؟
این سیستم برای تمامی آموزشگاه های زبان قابل بهره برداری می باشد.

:: مدت زمان راه اندازی سیستم در یک مرکز چقدر می باشد ؟
یک هفته کاری بعد از زمان خرید ، نرم افزار قابل بهره برداری می باشد.

:: آیا امکان انتقال داده ها از سیستم های قدیمی به سیستم متمرکز صبا وجود دارد؟
بلی، انتقال داده ها از سیستم های قدیمی و یا فایل های اکسل امکان پذیر است.

مشاوره

مشاوره

در صورتي که نیاز به دریافت نسخه آزمایشی و یا مشاوره سیستم متمرکز صبا را دارید از طریق فرم مشاوره درخواست نمائید. درخواست شما بررسي خواهد شد و جهت راهنمایی در کوتاه ترین زمان ممکن کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

:: برو به ...

Live Help
Support
By Pars Fanavaranمعرفی پارس فناوران به دوستان با ارسال ایمیل خبرخوان اضافه کردن به علاقه مندی ها